Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Ez dieta? " vagy megsem?

"Ez dieta? " vagy megsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogyokuraba kezdtem mar 1 honapja es szepen lassan mennek is le a kilok. Eloszor nagyon rosszul taplalkoztam, kb nem ettem semmit szoval atalltam a sokszor keveset egyunk modszerre es vezetem, hogy mit eszek. Viszont tegnap egy ismerosom meglatta a papirt elolvasta es rakezdett hogy ez a dietam? Ez nem is dieta! Mintha bun lenne hogy nem csak egy narancsot ettem egesz nap. Nektem mi a velemenyetek? Azota buntudat gyotor h talan megis sokat eszem es rosszul csinalom az egeszet:/


Reggeli: 3tojasfeherje+3csirkemellsonka+kave(csak egy kis tejjel)

Tizorai: 2 mandarin es kesobb egy muzliszelet 90kcal

Ebed: 3dl repakremleves+ narancs

Uzsonna/vacsora: tonhalas salata

Vacsora: 2dl leves 55kcal


30 orat setaltam reggel

majd delutan 20 perc izomerosito gyakorlat

20 perc intervallumos edzes+20 perc nyujto gyakorlatok formasodas celjara


17 eves vagyok 177cm es 65 kilo jelenleg


2012. jan. 31. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még mindig nagyon kevés és összetételre sem a legjobb. Ha úgyis írod a kajákat, akkor már számolhatnál kaloriát is, és így biztosan nem úszol el. Az ismerősöd meg egy idióta.


Írd be google-ba, hogy "orvoslexikon kaloria" és ki fog dobni egy hiteles oldalt, ahol ki tudod számolni az anyagcsere igényedet. Soha nem szabad alapanyagcsere alatt enni, ugyanis erre szüksége van a szervezetnek a szervi működéshez. Tehát ennyit égetsz el ha mondjuk 24 órát aludnál. Ha ennél kevesebbet viszel be, akkor a testedben vészreakció indul be, és minden ételt megpróbál raktározni. Ami egyrészt nagyon lelassítja a fogyást, másrészt vissza fogsz hízni miatta. Érted már? :)


Úgy látom Az érkezések alapelveit nagyjából érted. Sok egész napos étrend tipp van a shapeshifter.blog.hu oldalon, én is onnan válogatok mostanában. Plusz elég gyakran frissítik is.

2012. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyjából az.

a diéta étrendet jelent. tehát össze van írva, hogy melyik étkezésre mit, és mennyit eszel.

tehát a "Tizorai: 2 mandarin es kesobb egy muzliszelet 90kcal"

az étrend-szerű, a reggeli kávéban a "kis tej" már nem.

a tonhalas saláta SEM mert sem az energia tartalmát nem írtad, se a tápanyag tartalmát, hiszen nem tudjuk mennyi. persze 1 adag, nyilván... :D


de pontosan mi is a kérdésed? ha előre leírod mit/mennyit fogsz enni, az diéta. de gondolom te valami másra vagy kíváncsi.

2012. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz, de:

- ebédre a leves mellé menjen hús is (nem a legzsírosabb fajta, mondjuk mell, v sovány karaj, minimális olajban sütve, v grillezve, párolva, stb.), valamint köret (ez lehet p. zöldség, v krumplipüré, párolt rizs)

- uzsira gyümit ennék, pl. alma, mandarin, narancs, elvétve banán is mehet

- vacsira meg párolt hús, főtt tojás, túró (ha natúran nem csíped, körözöttként), zöldségek

2012. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a problema az, hogy nem tudom lemerni megtudni az etel mennyiseget vagy tapanyag tartalmat es ebedre pedig nincs lehetosegem hust enni ezert ettem a tonhalas salatat amit meg iskolaban veszek ahol helyben keszitik tejre pedig nem tudom hogy lekene e mernem 1-2 cl tejet?:D


de igyekszem odafigyelni. mar egy honapja nem eszem rizst, tesztat, krumplit vagy kenyeret gyakorlatilag minden magas szenhidrat forrast kerulok es probalok sok feherjet bevinni tojas es hus altal meg szoja tej vagy alacsony zsirtartalmu joghurt:)

2012. jan. 31. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!