Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne valami bomba biztos...

Kéne valami bomba biztos fogyókúra, amivel viszonylag gyorsan le lehet dobni 10 kilót. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már sok félét próbáltam, de vagy nem értem el a kívánt eredményt, vagy az elérés után egyből visszajött. Azóta vannak gondjaim a súlyommal, mióta fogamzásgátlót szedek. Gondolom ez is összefüggésben van a súlyproblémával. Ráadásul gyógyszer mellett egyik hatásos fogyókúra se tűnik hatásosnak. Egyszerűen nem mennek le a dekák sem, nemhogy a kilók. 165 cm magas vagyok, és 78 kiló. Szeretnék egy 10est mindenképpen ledobni.... Valaki valami tipp?
2012. jan. 31. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

eszel rekreációs célokból? akkor amikor nem vagy éhes,csak úgy, mert jólesik vagy mert stesszes vagy vagy szomorú, vagy csak unatkozol?

ha igen, belül kell helyretenni a dolgokat,és ha kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz


ha nem ez a helyzet, akkor is életmódváltoztatásban kell gondolkozni, mert hiába fogysz le, ha azt úgy teszed, hogy kizársz bizonyos ételeket, mert úgyis az lesz a vége, hogy beadod a derekad, akkor meg már az egészet felejtsük el és vége a fogyókúrának.


saját tapasztalatból beszélek, sokat tudnék még beszélni a rról, hogy lelkiekben mit kell változtatni ahhoz, hogy sikeres legyen a fogyás,ha érdekel akkor írj privit.


egyébként meg egészséges táplálkozás mértékkel és mozgás. mozgás nélkül csak lelassul az anyagcseréd és nem fogsz semmit sem fogyni

2012. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!