Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni nyárig 10...

Leszeretnék fogyni nyárig 10 kilót, ez hogyan lehetséges valami diéta vagy valami más fogyókúra van?

Figyelt kérdés
ami nektek is bevált már és hatékony
2012. febr. 1. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lásd alattad lévő kérdésre a válasz.
2012. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szabó Péter Ferec válasza:
Ha igazán szeretnéd, van több megoldás is, szívesen elküldöm privátban, mivel ez itt nem a reklám helye. De azért annyit elárulhatok, hogy nekem három hónapos tisztítókúrával 13 kg-ot sikerült leadnom úgy, hogy nem diétáztam! Viszont diétára is van egy igazán hatékony és emellett egészséges anyagom egy Doktornőtől: Fogyókúra napi öt étkezéssel. Fontos a sokszor keveset elve. Nem szabad drasztikusan ételmegvonós és egyoldalú táplálkozós (csak zöldség-gyümölcs) kúrát tartani! Ezek épp a szervezet működését nem veszik figyelembe, károsak az egészségre és sokszor hatékonytalanok, mivel nem tudjuk életmódszerűen hosszútávra elsajátítani. Márpedig a tartós eredményhez ez kell!
2012. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Ferenc!

Megtennéd, hogy elküldöd nekem is priviben a nem reklámozandó kúrát?

Köszönöm!

2012. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami bevált:

1. Elhatározni agyban, de tényleg!

2. Beszerezni minden segédeszközt (nálam a következők voltak az elején: futócipő, ugrókötél, 1kg-os súlyzó, füzet, edzőruha) Ezek motiválnak, hogy ne add fel.

3. Összeírni a füzetbe egy mit ehetek/mit nem "cikket". Pl: Nem ehetek fehér kenyeret, cukrot... stb.

4. Összeállítani egy edzéstervet. Ha lehet minden nap mást csinálj a héten, mert úgy nem szokja meg egy jó ideig a szervezeted.

5. Begyűjteni pár finom receptet.

6. Nekiállni!!!

2012. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 12 kg fogytam 2 hónap alatt az insumed tápszerrel. ha beírod googleba megtudod a részleteket is. nagyon fontos hogy ez nem fogyasztószer,és CSAK orvos felügyelete mellett lehet csinálni, nem lehet csak úgy rendelni a neten. ez nekem is bevált és több ismerősömnek is. ez tartós fogyás, nem jött vissza semmi és sokkal jobban érzem magam.mindenkinek csak ajánlani tudom.
2012. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!