Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi 2 napban rengeteget...

Az utóbbi 2 napban rengeteget ettem, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szülinapom volt és rengeteget ettem! Mama is küldött vagy 5 féle sütit, tegnap mamához kimentünk, ott szülinapoztunk, és ettem a tortájából... meg este 9kor is ettem...


Mit tegyek? Ez most megakasztja a fogyimat! pedig az utóbbi két hétben 2 kg is lement...


sportolni járok természetesen, de a suliban nagy hajtás volt a szalagavató miatt, és ezért csak táncpróbákra jártam el, amúgy rendszeresen heti 2-3szor járok edzőterembe, de most műsorra kellett próbálni + tanulni ugye... ezért nem jutott időm edzőterembe menni, a táncpróbák meg ugye nem olyanok, mintha futógépen/bicajon lennék, sokkalta lazábbak meg gyakran megállunk stb.


Hízhattam valamennyit? 2 nap alatt mennyi jöhetett fel, ami ZSÍR? (tehát nem ch által megkötött víz) 0,5-1 kg zsír visszajöhetett?


2012. febr. 2. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2 nap alatt fél kiló zsír? nem reális.
2012. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülinapod volt, és nem hívtál meg? Amúgy istenke éltessen!
2012. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aczél, de rengeteg sütit/zsírosat ettem! Mennyi jöhet fel szerinted 2 nap alatt? fél kg zsír, vagy negyed kg zsír feljöhet, vagy ennyit fel sem tud dolgozni a szervezet! Segíts légy szíves.
2012. febr. 2. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén én is rengeteget ettem...

Gondoltam, hétfôn kicsit kitisztítom magam, ittam keserûsós vizet, és egyáltalán nem ettem szénhidrátot, csak fehérjét, meg zsírt (ami tojásban, meg light mozarellában volt.)

Keddtôl folytattam a diétát (kb 130 g ch, 100 g fehérje, 40 g zsír, kicsi eltérések lehetnek.)

Ennek ellenére a súlyom még mindig nem állt vissza, 2 kg többlet, ez miért lehet?

(Aczél pl neked van vmi ötleted?)

2012. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te most azt akarod hallani, hogy igen, híztál 2 nap alatt 5 kilót? Vagy mi van?


Megetted, nem tudsz rajta változtatni. Nem tudod visszacsinálni. Legközelebb előre gondolkozz, ne utólag. Most meg csináld tovább, ahogy a szülinapod előtt. Ennyi.

2012. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van ötlet, itt volt gyiken egy nő, aki minden kajálását pontosan követte (és leírta), olyan témában írt ki "kérdést", hogy lehet-e hízni 1-2 nap alatt.

keressetek rá.


amúgy (Kérdező) igen, nem tud ennyit feldolgozni, és felépíteni a test. mondhatni sajnos, mert így pocsékba megy.. neked éppen 'szerencsédre'.

2012. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem lehet ennyit hízni! Nem is hinném, hogy olyan sok volt, csak a diétádhoz képest tűnik annak. Ne parázz ennyit, örülj hogy volt mit enni, sok finomság:) Élvezd kicsit az életet, ne parázz rá pár sütire... butaság! Majd diétázol mostantól és kész!
2012. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!