Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Boldogabb...

Most mit csináljak? Boldogabb vagyok ha éhezem.

Figyelt kérdés

Fél évig koplaltam, falásroham nélkül. Közben 40 kg lettem. Akkor jöttem rá, hogy abba kéne hagyni, amikor gyengéden végigsimítottam a kezemet a hajamon, és elképesztő mennyiségű hajszál a kezemre hullott.(nem tudtam megoldani szóismétlés nélkül, bocsánat)

Szóval 3 hete újra normálisan eszem..illetve csak túrót, kefirt, natúr joghurtot, csirkemellet és virslit eszek, majd beékelődik az étrendembe a szénhidrát is.

De ürességet érzek. Mérhetetlenül nagyot. Nem álltam rá a mérlegre mióta eszem, de nem is érdekel, nem mutat a tükör változást. Csak a tény, hogy eszem kikészít és már háromszor is sírtam emiatt, lefekvéskor, amikor tele hassal feküdtem le..és végiggondolom, hogy milyen sokat ettem. Pedig tudom, hogy teljesen normális adagok voltak.

Felismertem, hogy mivel gyűlölöm az embereket, de legfőképpen önmagamat, ezért az okozott lelki kielégülést, ha bánthattam magam. Most pedig üres a lelkem. Életem legboldogabb időszaka volt az a félév. És olyan szívesen éheztetném magam újra, de nem szeretnék meghalni. Miként cselekedjek? Nem vagyok boldog. Pedig minden tökéletes az életemben, erre nap mint nap rádöbbenek, hogy mennyire szerencsés vagyok, mennyire jó ember lehetettem előző életemben ha ilyen gyönyörű életet kaptam. Undorító, de boldogtalan vagyok a teltségérzet, és a tudat miatt, hogy eszem.

14/L



2012. febr. 2. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt beszéld meg anyukáddal. Ő biztos tud segíteni neked. Pszihológushoz is érdemes volna elmennetek.

Egyébként minden fejben dől el. Amire figyelmet szentelsz, az megnő. Tudatosítsd magadban, hogy az a bűntudat, amit érzel, az nem igazi.

Akkor lehetne bűntudatod, ha tudatosan bántanád magad. Amikor eszel, gondold azt, hogy jót teszel. Próbáld élvezni az ételt! És végül ne görcsölj rá a kajálásra!

21f

2012. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

hááááát.. mindig szomorú a fiatalok halála. de ettől függetlenül mindig is volt egy bizonyos mértékű elhullás. téged max. oda írnak majd be, statisztikákban, ennyi.


de adj egy esélyt a szüleidnek, vagy orvosnak, vagy leginkább egy taoista harcművésznek. ő (utolsó) segítene eligazodni az életben, amire nagyon nagy szüksége lenne a mai fiataloknak.

2012. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És a szüleid mindezt ölbe tett kézzel nézték? Nem tűnt fel nekik, h nem eszel, h lassan elfogysz. Bocsi, de én csak őket tudom emiatt hibáztatni.

Egyébként igen, egy pszichológus mindenképpen ajánlott lenne.

2012. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, bejelentkezhetek egy pszichológushoz anélkül, hogy édesanyám tudna róla? Nem akarom hogy tudjon erről a problémáról, önmagát hibáztatná, és a maró bűntudatnál nincs rosszabb érzés, pedig ez csak is az én hibám, hiszen ügyesen kijátszottam. Nem szoktunk leülni együtt enni, este ér haza, szóval igazából csak bő pizsamában látott.
2012. febr. 2. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Grat a szüleidnek...

Találj valami más CÉLT, értelmet az életben. Az evés egy szükséglet, egyél annyit, amennyit muszáj, hogy rendesen működjön a szervezeted, fogadd el, hogy a tested kajával működik, és ne foglalkozz ezzel a dologgal ennyit. Találj egy hobbit, egy CÉLT az életednek, és tegyél meg MINDENT azért, hogy elérd. Öld ebbe a fölösleges energiáid, még örömödet is lelhetnéd benne az értelmetlen éhezés helyett.

Ez olyasmi, mintha eldöntenéd, hogy holnaptól nem pisilsz. Értelmetlen és fölösleges. Szenteld valami hasznosnak az életed.

2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van célom. Tavaly márciusban rádöbbentem, hogy nem vagyok intelligens, ez a felismerés hatalmas fájdalommal töltött el, így azóta minden szabadidőmet művelődéssel töltöm. Csillagászat, filozófia, dalfordítás.(És persze Jane Austen:P) Érdeklődöm a pszichológia iránt is, most gyűjtöm Carver Személyiségpszichológiájára a pénzt. Nekem az az életcélom, hogy egyszer értelmesen eltudjak beszélgetni éles elméjű, bölcs, idősebb emberrel. Nem minden az étel körül forgott, csak mostanában, mióta ürességet érzek belül:/ köszönöm, hogy válaszoltál!
2012. febr. 2. 19:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az unintelligenciámnak köszönhető az öngyűlöletem.
2012. febr. 2. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

unintelligenciád? legalább ne ismerd be...


édesanyád hidd el elviselni a maró bűntudatot vagy mit is írtál. talán egy kicsit fontosabb hogy te normális legyél, mint hogy ő mit érez.

2012. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!