Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 2 órát tornázok és...

Ha naponta 2 órát tornázok és keveset eszek kb 400 kcalt akkor 1 hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
166 cm magas, 72 kg lány vagyok
2012. febr. 2. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

akkor én most válaszolok mert ugylátom senki sem arra valaszol amit kérdezel..

ha ezt megcsinalod 1 honap alatt kb 10kilot fogyhatsz

megjegyzem nem egeszsegesen lehet izombol vesztesz és nem zsirbol és mint tudjuk az izom égeti a zsirt szoval utana nehezebb lesz zsirt egetned..


400kcal valóban keves egyel 600at orvosi felügyelettel enis azt csinalom.elmondtam orvosomnak mennyire fontos ez nekem ,megkaptam h hülye vagyok de mondta minden heten megvizsgal h minden ok e es csinalom.


tapasztalat:



én 169cm vagyok es 75 kilo voltam 21 éves lány

600kalorat eszem minden nap 3 hete és ne sportolok egyetem mellett wczni sincs idöm.

75 kilorol 3 hét alatt igy lefogytam 71re ismétlem semmi sport annyi hogy reggeli szénhidrát ebéd salata hal/csirke

vacsora protein turmix. persze 600kcal összesen kell h legyen annyit egyel mennyisegre.

2013. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!