Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek miért történik...

Szerintetek miért történik ez? Eléggé félelmetes már?

Figyelt kérdés

Elegem van!

Rendesen diétázom, elkezdtem mai nappal a súlyzós edzést, egy éve minden nap 1 órát futok.


Ki.szott vastag a combom 58 cm! Tegnap ennyi volt. Ma már 60 cm!! (kva életbe a derekamnak kéne ennyinek lennie)


Konditerembe futópadozom most, eddig a szabadban futottam. S tegnap előtt óta sokkal több vizet iszom.


A súlyom 64,5 kg volt, ma már 66 KG!! 1,5 k.szott nap alatt!!


Mitől hízok ennyire, mint egy ocsmány disznó?


Elmondaná már valaki?


A menzeszem ma jött meg, de az se rendes. Épp hogy csak szivárog valami. Ez előtt 1 hónapja rendesen megvolt. Most meg semmi.


Már elegem van ebből az egész kva diétázásból...


holnap már rá se merek állni a mérlegre...


2012. febr. 10. 19:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még erre a kva menzeszre se lehet fogni, mert 1 hónapja a 64,7 kg-al volt meg......
2012. febr. 10. 19:12
 2/19 anonim ***** válasza:

Figyelj! A mérleg a pillanatnyi állapotot mutatja... Például alap, hogy reggelente inkább kevesebbet, este inkább többet mutat. Aztán meg ne mindegy, hogy épp evés után állsz-e rá stb. Tehát szerintem nincs az másfél kg, max fél kg lehet, de az sem biztos, hogy egyáltalán híztál.

Esetleg javaslom, hogy olyan tornát csinálj ami kimondottan comb/fenék/has/(vagy ahonnan fogyni szeretnél) -feszesítésre találták ki. Pl. Rubint Rékának van sok ilyan tornája.

Egyébként ha valóban híztál attól is lehet, hogy izmosodsz, és az izom nehezebb mint a zsír. Szóval elsősorban ne a mérlegez nézd szerintem, hanem állj a tükör elé és ott figyeld a változásokat.

2012. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak 1,5 kg izmot nem lehet felépíteni 1,5 nap alatt. Azért ilyen nincs.


A két mérés ugyanabban az időpontban történt, WC után, ruha nélkül. Szóval .... legszívesebben már levágnám késsel a ro.hadék narancsbőrt és zsírt....

2012. febr. 10. 19:23
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudod és az bánt a legjobban, hogy már egy kib.szott éve küzdök, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy víziló és semmi nem történik. Ha sikerül is lefogyni 2 kg-ot, akkor is visszajön. Már őszintén mondom, hogy depressziós vagyok ettől.
2012. febr. 10. 19:25
 5/19 anonim ***** válasza:

A testmagasságod nem írtad, de azért a kb. 65 kiló annyi nem durva szerintem.

Viszont az önértékelésed a bányászbéka hátsó része alatt van.

A menzeszed simán a diétázás miatt nem rendes.

2012. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A diétázás már 1,5 éve megy, azaz csak életmódváltás ez. Amikor KEVESEBB voltam 2-3 kg-al, akkor volt menzeszem és most hogy kövér g.ci lettem most már azonnal nincs is semmi.....
2012. febr. 10. 19:48
 7/19 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a béka seg.ge alatt van, mert úgy nézek ki, mint egy elefánt. Ocsmányul vastagok a combjaim és nagyon ronda. Felül meg úgy nézek ki, mint egy anorexiás. Szó szerint. A karom is olyan, mint egy piszkafa...


alul meg undorító.....esküszöm, hogy itt a városban még nem láttam olyan lányt, akinek vastagabb lett volna a lába...

2012. febr. 10. 19:50
 8/19 A kérdező kommentje:

A páromnak, aki FÉRFI!!!!!!!!! is VÉKONYABB a combja, mint nekem!!!!!!


Ez MILYEN ÉGŐ MÁR?!?!

2012. febr. 10. 19:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Hú, de nem fogsz szeretni emiatt, de minden fejben dől el.

Igyekezz átfordítani ezt az elégedetlenséget, próbáld megtalálni, mi az, amivel elégedett vagy (biztos van ilyen, ne vágd rá, hogy nincs)!!!

Én 107 kiló voltam ősszel, most 98 vagyok, nem mondom, hogy túlzásba viszem a diétát (hú, nem is nevezném annak). De elégedett vagyok magammal. Nem azt mondom, még elégedettebb lennék pl. 15 kilóval kevesebben, de akkor is. :)

2012. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én kevesebb kilo vagyok, de van amikor nem mutat kevesebbet a mérleg, de a centi igen.Nekem csíkos undorító kötényhasam van, hiába tornázok, nem tűnik el.Néha én is úgy érzem, hogy legszívesebben fognék egy kést, és levágnám magamról.
2012. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!