Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabaroham ellen megoldás?

Zabaroham ellen megoldás?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, min kellene változtatnom, ahhoz hogy ezeket a zabarohamokat elkerüljem?Vmi hiányzik a szervezetemnek,vagy mitől lehet ez?

Az a baj,hogy akaraterőm sincs,hogy ezeknek ellenálljak,azután meg bűntudatom lesz.:S

Iszonyú érzés, és nem bírok leállni.Csak tömöm magamba a linzereket és fasírtokat,meg amit éppen megkívánok.Sőt már miközben eszem,már azon gondolkodom,mit ehetnék ezután.Pár pillanat alatt több ezer kalóriát tömök magamba.:S

Segítség!

Igazából csak súlytartón vagyok(életmódváltás,de ezek szerint rosszul), de ennyi hétvégenti zabálással és kilengéssel azt hiszem lassan már újra fogyókúrába kell kezdenem...mert gondolom ennek látszatja lesz.Még akkor is,ha a többi napom úgymond "lightos".Jól mondom?

Huh...nem tudom min kellene változtatnom,vagy mi szükséges a szervezetemnek,ami miatt ezek a rohamok rámtörnek.De már nagyon elkeseredett vagyok a mai és a tegnapi nap zabálása után.Egyszerűen nem tudok megálljt parancsolni magamnak,pedig már nem is esik jól,a hasam pedig szétfeszül és rosszul vagyok a sok cukros linzerektől...:S


2012. febr. 12. 12:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem éhségből, csak az ízek érzékelése miatt eszek...de ezeket az ízeket az egészségtelen,cukros,olajos ételekből kapom csak meg.:S
2012. febr. 12. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú pár héttel ezelöttig ugyanez volt a bajom!! írj üzenetet h hány éves vagy. szerintem egy cipőben járunk!!
2012. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sajnos mással is előfordul...egyszerűen emberből vagy...


valószínű, hogy Hölgy vagy, talán egy jó partner kellene...aki jószívvel segít...pláne, ha olyan pasid lenne, aki imád, az rákényszerítene a szelíd, aranyos dumájával, és együttdiétázásával...


tudom, hogy tudod..de vigyázz... én is ilyen voltam...aztán majdnem rámentem...na ekkor lett akaraterőm..pedig nagyon -nagyon sanyarú a diéta! de MEGÉRI!

2012. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisz85 ***** válasza:

két dolog:


utálom a norbit, egy könyve viszont jó a kövér ember nem bűnös olvasd el ez pont erről szól, a többi könyve egy f.s


A másik hogy normálisan beállított diétával, megfelelo mikrotápanyag beállítás után nem hiszem el hogy ezek rádtörnének,de ahogy olvasom ez inkább lelki dolgok nálad, lélekdoki...

2012. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csórósodj le.

akkor hiába jön rád a hiszti rohamod.

odamész a hűtőhöz,kinyitod de üres lesz.

2012. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

taichizz többet, tedd rendbe a lelked. vagy élj bűntudatban, akkor ajánlom a keresztény vallást..

illetve a tai-chi gyakorlása és a keleti filozófia, életfelfogás magadévá tétele mellett a táplálkozási szokásaikat is vedd át. kiegyensúlyozott táplálkozás mellett NEM LESZ fizikai nyomás, vágy a túlevésre. ugye ez bizony tápanyaghiány miatt van.

a mozgás és a lelki részen pedig segíthet egy Tai-Chi edzés, gyakorlás. jó esetben nem csak formát és harctechnikát tanulsz, de a lelki dolgokon is segítenek.

Aczél.

2012. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Tényleg lelkileg kellene összeszednem magam.Persze nem árt,ha az önuralmamat is gyakorlom, de tai-chi-ra nincs lehetőségem sem itt,sem a közelben.A tippet azért köszönöm,utána is olvasgattam.

Hát igen...elhatározás megvan, már csak véghez kellene vinni ezeket a terveket(önuralom,lélek rendbe rakása).Étrendemen is kellene változtatni,ugye jól sejtem?Vagyishogy annak is döntő szerepe van az ilyen zabaroham kialakulásában?

2012. febr. 12. 15:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt a könyvet tényleg ajánlod,hogy elolvassam Krisz85?Falási rohamokra is kitér esetleg?
2012. febr. 12. 15:08
 9/10 Krisz85 ***** válasza:

utálom a norbit, de ezt a könyvét tényleg ajánlom, vannak benne ordenáré nagy hülyeségek is, de pl erre magyarázatot ad:


"Nem éhségből, csak az ízek érzékelése miatt eszek...de ezeket az ízeket az egészségtelen,cukros,olajos ételekből kapom csak meg.:S

"

2012. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zabaroham ellen még én sem tudtam mit csinálni eddig pedig 100 szor elhatároztam hogy soha többet mégis rámjön és csak az érdekel hogy minél gyorsabban minél nagyobb adagot egyek összevissza mindent pizzát édességet kólát tésztákat tortát vagy zöldségeket. Ha nem is minden nap de minden második nap félholtra kell tömjem magam különben minden bajom van meg türelmetlen vagyok mindenkivel szóval nem jó
2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!