Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Napi 20 perc...

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért dvd-jét ismeri valaki? (konkrétan lent)

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne vele kapcsolatban: tényleg segíti-e az alakformálást diéta mellett,

ill. nem olyan hülyeségeket beszél-e benne Réka, hogy két hét után bekapcsolni sincs kedvem?

(pl. kismamatorna dvd-n: "a bemelegítés azért fontos,... hogy a pulzusunk elérje azt az értéket.... ahonnan... máááár nincs visszaúút!")


2012. febr. 13. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem, és nagyon szeretem. Tényleg szépen formál és hamar elkezd látszódni. Egyébként ha két hét után zavarna a hangja, vagy amiket mondd, attól még csinálhatod, addigra úgyis megtanulod kívülről. Leveszed a hangot és csak nézed, beteszel magadnak mellé megfelelő zenét és kész is.
2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is csinálom és engem nem zavar.Olyanokat mondd benne,hogy a bemelegítés nagyon fontos,éppen annyir a mint a nyújtás,a hasizom gyakorlatoknál mondd olyat,hogy ez nagyon jó azoknak a nőnknek akik terhesség előtt állnak mert nyújtja a hasat..
2012. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!