Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikortól számítható egy ember...

Mikortól számítható egy ember bulimiásnak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az okosok azt mondják, ha heti csak heti 1x hánytatod magad, de ez állandó, akkor már az vagy.. Szóval mindegy mennyit hánytatod magad, ha ez a folyamat régebb óta tart, akkor már annak számítassz.. Fél év után, nyilvánítják a bulímiát előre haladott állapotnak, mivel valószínűleg már eljutsz arra a szintre, hogy naponta többször is megteszed, egésznap csak erre gondolsz, vágyakozol a hánytatást követő érzésre, hullik a hajad, elájulsz, naponta legalább 1x megméred a súlyod, naponta képes vagy több órákat edzeni és még folytathatnám... Te hol tartassz? Hány éves vagy? Vagy egyáltalán miért kérdezted? :)
2012. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

megvan a napi egy,( néha kisebb kihagyások:annyit takar hogy agy nap kimarad ) és az edzés de nincs napi több óra. (még)

14/L

2012. febr. 14. 18:50
 3/15 anonim válasza:
már több mint 1 éve kezdtem el hánytatni magam, de soha nem tartottam magam bulimiásnak, mert nem volt folyamatos ez a dolog, de mostanában már az és eléggé levagyok gyengülve, folyamatosan fogyokurázom, alig eszek, de néha rámjön és elkezdek enni, de nem tul sokat még akkorse... mégis kihányom azt a kis mennyiséget is, állandoan kinzom magam. mostanába a hajam is elkezdett hullani, állandoan szédülök... de minden nap mozgok emelett rendszeresen.... elkezdtem kicsit aggódni... mi van ha vmi bajom lesz????
2012. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Most én is megijedtem, megkerestem az iskolaorvost és beszéltem vele ezzel kapcsolatban és elmondtam a legjobb barátnőmnek. Nem szeretném tovább ezt így folytatni. Segítenek nekem mindenben, de mégis olyan nagy a kísértés. Inkább nem eszek nehogy kihányjam a kaját.El is megyek onnan ahol érzem akár az illatát is, vagy teleiszom magam.
2012. febr. 16. 14:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Elenór bizony bajod lesz! Nem is akármilyen.. Hidd el nekem emiatt már 3 hónapja meg szintén hullik a hajam, esetenként elájulok, szédülök, fáj a torkom, a fogam, sőt a szívem is.. Én eljutottam arra a szintre hogy ezt így nem lehet folytatni.. Most nehezen de lassan fel fel adogatom.. Jah én naponta 4x x is meghánytattam magam.. Mostanában már csak napi 1x 2x szoktam, és kezdek kijönni a betegségből.. (A LEGELSŐ VÁLASZOLÓ VAGYOK)

A kérdés kiírójának: Hajaj figyu ez már elég nagy baj! Igen már bulímiásnak számítassz! Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetek veled erről a dologról, hátha tudok segíteni!

2012. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
mégis mi a legnagyobb baj ami történhet?
2012. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
meghalsz. én ezért kerestem fel az iskolaorvost
2012. febr. 17. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Elenór drága! Kijukad a gyomorfalad, a mindennapos hánytatástól, amit ugyebár műteni kell, ez egy életveszélyes beavatkozás, és nagyrészben nem is sikerül, tehát az illető belehal.. Tönkre megy a nyelőcsöved, talán soha többé nem fogsz tudni rendesen enni.. Olyan ásványi anyagok épülnek ki a szervezedtedből, amit nem tudsz visszafordítani.. Példálul ami a csontba kell,így majd lépten nyomon eltörnek a csontjaid.. Szívroham és egyéb súlyos szív problémák léphetnek fel, kihullhat a hajad, a fogad, vagy leállhatnak a szerveid, mondván: nincs semmi teendőjük.. Hát igen végülis mi baj történhet nemigaz? Most komolyan megszeretnél halni? remélem sikerült elrettenteni, téged és a többi embert...

Ráadásul senkinek sem kívánom azt a mindennapos rosszullétet, amit ez okoz, hogy elájulsz, koncentrálni sem tudsz semmire és folytathatnám.. Ráadásul le sem fogsz tudni fogyni rendesen, max ha elötte anorexiás voltál... Még mindig a legelső válaszoló vagyok :)

2012. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah azt kihagytam, hogy ugye én is több mint egy éve vagyok ebben a betegségben, és hogy már 3 hónapja nem jött meg.. Nem lehet majd gyerekem.. Ezt szépen elintéztem mi? Kinek fogok így kelleni.. Elárulom: SENKINEK! :( De ez van az én hibán én bűnhődök értem.. Ezt már nem fordíthatom vissza.. Épp ezért mondom mindenkinek, hogy hagyja abba, hogy belese kezdjen, de komolyan... Kérlek ti se öljétek meg magatokat ezzel a módszerrel nem megoldás! Akárki írhat nekem levelet, szívesen segítek és válaszolok neki! még mindig a legelső hozzászóló voltam :)
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Tudom, hogy ez nagyon veszélyes én sem direkt csinálom már. És köszönöm h írtál, mert most ez sokat jelentett nekem, soha nem bírnám elviselni ha nem lehetne emiatt gyerekem. Sajnálom!!! Nem tudom , hogy kezdjem el de megpróbálok le álllni. Én máshoz nem igazán akarok fordulni, mert nem tudnám elmondani senkinek. Hogy kezdjem el?
2012. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!