Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajanlani othoni...

Mit tudtok ajanlani othoni sulyzozas elott amitol van kedvem csinalni? Probaltam sokmindent legalis/illegalisat csak egyfajtat. De csak szenvedtem vele majd elaludtam. Es kedvem se volt de erom volt hozza.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Aerob bemelegítést, vagy kardioedzést.



Felesleges súlyzóznod amíg 80 szabályos fekvőtámaszt se tudsz lenyomni normál ütemben, és nem kapkodva.

2012. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért is alszol el, mert leesik a vércukrod :D:D
2012. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nincsenek kedvcsinálók..

bedobnál egy extasy-t és a pörgésben esetleg több kedved lenne edzeni? ez hülyeség. ráadásul koncentrált, szabályos kivitelezésre is figyelni kéne.

céllal eddz, ha meg nincsenek céljaid, minek edzel?

2012. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
speedet is probaltam ex-el de csak kiakadt a xemem de semmi extra kedv mindenhez 0. cel:105kgrol fogytam 63ra bor log 2eve alig megy vixxa muszaj izom. vercukor meg nem tudom mert edestol ramjon a hanyinger lehet hulyeseget mondok keverem de cukor 0 bevitel
2012. febr. 15. 20:18
 5/8 A kérdező kommentje:
bemelegites 0 egybol kozepe 2-3 ora edzes
2012. febr. 15. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:

2-3 óra edzés.. xxal, mi lenne, ha a ma estével úgy állnál ehhez, mintha az izom építés egy komoly "tudomány" lenne (ha nem tudomány, akkor komoly sport) és elolvasnád ebben a sportban az alapismereteket, a siker érdekében?

mert én olyan testépítőről nem hallottam, aki 2 órát edzene, mivel vannak bizonyos tényezők, amik korlátozzák ezt. pl. nagy súlyokat nem tudsz 2-3 órán át mozgatni.


a te állapotod egyébként lehet túledzés. mind a kedvtelenség, mind a 2-3 óra edzés összevág.

cikk [link]

hosszabb ideje neked linkeltem be először, mostanában a keresőt szoktam ajánlgatni :)

2012. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom elolvasom
2012. febr. 15. 21:10
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
mi lenne ha valami olyasmit próbálnál ki amit szeretsz is? akkor talán sikerélményed is lenne, ha ez a horgászat, a hegymászás, vagy a siklóernyő, akkor csináld azt!
2012. febr. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!