Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri belekezdenem a fogyókúr...

Megéri belekezdenem a fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Csak egy kis bíztatás és megerősítés kellene. Ha elkezdek fogyózni biztos, hogy lesz eredménye? Én már kételkedem benne. Most 90 kg vagyok, szeretnék 25 kg-ot fogyni. Pár hónapja szültem és a szoptatás által sem nagyon akarnak lemenni a kilók, inkább feljött egy pár. Van esélyem még? Most olyan reménytelennek tűnik!
2009. jún. 5. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, megfelelő módszerrel. Nem kevergetve a különféle módszereket, kellő kitartással és akarattal menni fog. Meg persze mozogni is kellene mellette valamit. Hidd el sikerül, csak kitartás. Minden kezdet nehéz, de ha jön az eredmény az lelkesíteni fog.
2009. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kismama oldalon kellett volna kérdezned ezt! Még nem szültem, de tudtommal, mig szoptatsz nem kéne fogyozni. Utànna, ha szerencséd van, a sok baba utànni rohangàlàstol elkezdenek lemenni a kilok, ha nem akkor elkezdhetsz diétàzni, meg ha van idöd tornàzni! Aki akar elvileg letudd fogyni, ha csak nincs hormonàlis problémàja, betegsége! Miért ne lenne, neked esélyed lefogyni? Mivel hizékony vagyok, tuti rajtam is fognak maradni kilok, de nem fogok azon filozni, hogy rajtam marad! Ha baràtnöimnek lement akkor nekem is lefog! Nya, igy tessék hozzà àllni és nem szomizni, mert azt a baba is megérzi!:) Baràtnömnek, màsfél évébe telt /szoptatàssal/ mire vissza àllt a szülés elötti sulya!
2009. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

Várd meg a szoptatás végét. A szoptatás lecsökken nullára, akkor már kezdhető a diéta, hiszen nem függsz biológiailag a picitől és fordítva. /magyarán már nem kell tej/. Tehát csak akkor amikor már egyáltalán nem szopik.

Hogy addig mire figyelj? Lehetőleg kerüld a fehér lisztet és a nagyon cukros ételeket. Amint vég a szoptatás időszakának állj rá egy megfelelő diétára és mozogj a baba mellett legalább egy órát naponta, még az se baj ha este, amikor már lefektetted, nővérem is így csinálja- /amig alszik :-)/

Viszont helyesen diétázz ,és sportolj,

bővebben Anita Bean : Modern Sporttáplálkozás c. könyve

2009. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!