Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem akar rendesen megjönni?

Miért nem akar rendesen megjönni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagy, 155/55 kg. nyáron leadtam 10 kg-ot, nem koplaltam, észre se vettem hogy lement. Viszont szeptember óta két napos a menzeszem:( ebben a hónapba meg megse jött még........ Mitől lehet? a fogyás vagy mi?? Már nem tudok másra gondolni..... bár nem vagyok vékony hogy amiatt legyen, de más tényező nincs......
2012. febr. 26. 20:37
 1/8 *gin* ***** válasza:
ilyenkor irány a nődoki. Persze jótól kérdezed, nekem is késik már egy hete de még nem mertem elmenni vele orvoshoz :/
2012. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De 15 vagyok, mi bajom lehetne?
2012. febr. 26. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én holnap leszek 16 és 3 hónapja nincs meg.. én is leadtam 7kg-t.. és most félek hogy mi lesz. Mióta van meg? Nem lehet, hogy még nem állt be? Nekem most van meg 4. éve, úgyhogy elég gázos h késik... ://
2012. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát kb. olyan 3-4 éve van meg, általában pontos, + - pár nap szokott lenni, szóval én is kicsit parázok:/
2012. febr. 26. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy Boldog szülinapot! igy előre:D
2012. febr. 26. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a fogyás megzavarja a hormonrendszert.


2 éve nincs menzeszem: ha nincs meg a megfelelő testzsír% akkor nem jön meg...


Ha akarod, hogy visszajöjjön rendesen, menj el most nődokihoz, és tegyél ellene. Hiába állsz vissza a kajálásra, akár mekis-cukros-akármilyen kaján is élhetnél akkor se jönne meg, mert a hormonrendszered lett megváltoztatva a fogyással.

2012. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki. A 155 cm-hez a 45 kg normális, ha nem koplalással csináltad, nem ettől nem jön meg. Ne találgassuk, mitől nem jön meg, de ha megváltozik a menstruáció jellege - és neked megváltozott, 2 naposra, akkor nagyon fontos, hogy orvoshoz fordulj, nagy bajt lehet megelőzni egy vizittel.
2012. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ha valóban nem koplalással fogytál, akkor ennek valami komoly oka lehet. Azonnal fordulj nőgyógyászhoz, mert ha valami komoly betegség van a háttérben akkor fontos, hogy időben elcsípjék.


Ha meg nincs semmi komoly baj, akkor te is megnyugszol, mert az orvos megnyugtat.

2012. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!