Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legrosszabb testalkatom...

A legrosszabb testalkatom van, ami csak létezik. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Felsőtestre hízom, arc, kar, hát, has...aki csak a popsim és a lábam látja, nem mondaná meg, hogy plusz 8 kilóval küzdök--->fent.

Mit lehet csinálni? Milyen sport a jó?

Mikor "sovány" voltam, akkor sem volt derekam, fatörzs voltam akkor is. Szívás :(

25N



2012. febr. 27. 14:20
 1/4 anonim válasza:
csökkents az étrendeden és menj el egy eddző terembe
2012. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy aránytalanul hízol csak addig probléma amíg el vagy hízva. Diétáznod kéne.

Az izmok tónusba hozásához, kerek popsihoz és úgy általában az arányos szép idomokhoz egyértelműen sportolásra van szükség. Ebből a szempontból messze a legjobb a konditerem, de a súlyzós edzés nem ad állóképességet úgyhogy az sem árt ha diéta alatt kardiózni kezdesz el, vagy összekombinálod a kettőt.

2012. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És konditeremben mit csináljak? Tehát milyen gépekre gondoltok?

Régen jártam, de amint abbahagytam, visszajött minden, ezért is keseredtem el, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy 60 éves koromig rendszeresen járjak (utána már elhízhatok, nem fog érdekelni).

Sokan megszeretik a konditermet, nos én utálom, és a társaságot is utálom..sok pi..át nem bírok elviselni.

2012. febr. 27. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki hova hízik kizárólag genetika kérdése! Egyetlen lehetőséged van: szálkásító diéta+ sport,sport,sport...


Úszás-Szauna-Futás-Biciklizés-Aerobik-Kangoo-Spinning stb:

Ezeket csináld intenzíven. Hetente minimum 5 alkalommal legalább 50-60 percen át. Nagyon fontos, hogy a pulzusod minimum 125/perc FELETT legyen, ugyanis ez a zsírégető tartomány. Ezt magadnak is ki tudod tapintani (nyakon, csuklón)


Csokoládé, fánk, chips, keksz, hamburger, fanta és egyéb seggnövesztők mehetnek a kukába!

Fontos a napi minimum 1,5-2 liter szénsavmentes ásványvíz. Elegendő folyadék nélkül a vér besűrűsödik, nehezítve ezzel az izmok működését. Az anyagcseréről nem is beszélve.

Este 6-7 óra után már ne egyél. A reggelid viszont lehet tartalmasabb.

Próbálj meg változatosan étkezni: húsok, tejtermékek, zöldségek- gyümölcsök, szénhidrátok... Ezekre mind szükséged van. Viszont sose edd tele magad, amikor elmúlt az éhségérzeted azonnal hagyd abba az evést.

Ha mégis valami édesre vágysz akkor: gyümölcs-gyömölcslé vagy gyümölcs tea.

A sportolást próbáld úgy ütemezni, hogy üres legyen a gyomrod. Teli hassal nem jó mozogni.

Mindig azonos időszakokban étkezz.(maximum 1 óra eltéréssel). Cukor helyett használj inkább édesítőt.


Ne keseredj el ha 1-2 héten belül nem lesz látványos változás! A testnek idő kell... Szépen lassan el fog indulni a fogyás. Sok türelmet és kitartást kívánok a tartós fogyáshoz.

2012. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!