Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék étrend...

Segítséget kérnék étrend összeállításában?!

Figyelt kérdés
Olyan aki részletesen eltudja magyarázni, egy mondhatni teljesen kezdőnek hogy mit, hogyan, miből mennyit?
2012. febr. 28. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

ez 1 tökéletes komplett étrend.De emelett kell az edzés különben szart se ér(min heti 3 kondi,de ha van időd akkor érdemes heti 3 aerob és legalább 2 súlyzós edzést csinálni ha fogyni akarsz,izomvesztés nélkül).Elsőre macerásnak tűnik a kaják beszerzése,állandó főzés stb,de itt ott lehet helyettesíteni más kajákkal.Viszont húsok közül a csirkemell az alap/legjobb,azt ne nagyon helyettesítsd semmivel.Én pl úgy szoktam h elmegyek tescoba veszek vagy 2kg-t,egyszerre megcsinálom curry-s csirkének azt az elég vagy 3 napra.

2012. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ja és kérdésre válaszolva 1400 az lóf*sz,kevés.
2012. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

és az nagy gond ha a 3. és 4. étkezést összevonom? mert iskolába nem tudom megoldani a 3.at?


barna rizs és sima rizs között sok a különbség?

2012. márc. 1. 16:17
 14/16 A kérdező kommentje:
és köszi szépen!
2012. márc. 1. 16:17
 15/16 anonim ***** válasza:
igen,nagy a különbség mivel a sima rizs gyorsan felszívódó szénhidrát,míg a barna rizs lassan felszívódó és ugye köztudott ha diétázol a lassan felszívódó sokkal jobb.Mindenképp a barna rizset válaszd.
2012. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
rendben, köszi!
2012. márc. 7. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!