Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az INSUMED...

Próbálta már valaki az INSUMED fogyókúrát? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Én márc. 1-én kezdtem el. A környezetemben már sok jót hallottam róla, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nekem eddig csak jó tapasztalatom van.
2012. márc. 3. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Mivel senki nem válaszolt, gondoltam, ha valaki mégis ide kattint, leírom az én véleményem. Voltam egy ilyen "INSUMED"-es orvosnál, nagyon jó benyomást tett. Több mint egy órán át magyarázott és vizsgált... (Ha valakit érdekel leírom hogy miről...)

De a lényeg! A háom hét alatt leadtam 6.1 kg-ot. És ez zsirból történő fogyás, egészségesen. :-)))))) Nagyon boldog vagyok tőle. Mindenkinek szép napot!

2012. márc. 23. 07:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton jársz! Mondjuk az insumedet se csak a segítő szándék vezérli, de legalább nem átvernek a pénzedért hanem megoldást nyújtanak. Picit utánna olvastam és az azért szemetszúr hogy csak 3étkezést ír amiből 2 tápkieg ivás, remélem a gyakorlatban nem ezt javasolják a dietetikusok hanem 5étkezést amiből esetleg 1 tápkieg...

elméletileg végeznek rajtad konkrét méréseket hogy mennyi zsír/víz és izom van rajtad, majd leírod hogy melyik hogyan változott? :)

ezek a gyakorlatban azért nem egymástól függetlenül változnak, szóval kiváncsi vagyok.

2012. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, végeztek egy un. BIA mérést. A gép szerint mind a 6.1 zsírból való fogyás volt. Ennek nagyon örült a dokinő. Jahhh és az anyagcserém sem gyorsult fel, normális szinten maradt.

Az első alkalommal az étkezési szokásaim megvitatásán túl EKG, vérnyomás, vércukorszint mérés, fonendoszkóppal a szokásos hallgatózás, hasi részek vizsgálata.

JAhhh, én naponta nem kétszer, csak egyszer (vacsorára)eszem a tápszert. Egyáltalán nem erősködött vele, hogy reggelre is azt egyem (tudom ezt sokan másként csinálják) De hozzá rengetegen járnak, és szerintem inkább a több emberre utazik, minthogy egy embernek adjon el több tápszert.

A lényeg, hogy hosszú idő óta kezdem jól érezni magam a bőrömben, és ezt magamon kívül neki is köszönhetem. :-)

Egyébként hetente két alkalommal aerobickra, heti egyszer zumbára (bár ott még csak kétszer voltam) járok még.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom a dokinőmet és vele az INSUMEDES fogyókúrát.

További szép napot kívánok!

2012. márc. 23. 21:54
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hogy alakult a diétád? Érdekelne valóban beválik-e hosszútávon mert a férjemnek már, sok-sok fogyókúra után sem tudunk mit tenni a plusz 20 kilojával... :(
2018. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!