Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni júniusig?!

Fogyni júniusig?!

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de nem szeretnék böngészni most a kérdések között..

A lényeg az, hogy a méreteim 162cm/55kg és ebből szeretnék letornázni 5/7 kg-ot. Szépen kérek minden megválaszolót, hogy ne írjátok le, hogy így jól vagyok, mert ez nem igaz. Legkevésbé a combommal és a hasammal meg a derekammal vagyok megelégedve.. De a kezeimen is kezd láthatóvá válni az a tipikus "nagymama integető kéz", ami engem nagyon zavar.. Kollégista vagyok, így a fogyókúra eléggé lehetetlen, mert amit adnak vagy megeszem, vagy nem eszek semmit! Szóval testmozgással kapcsolatos tippeket szeretnék, de ha az étkezéssel kapcsolatban is vannak fontos tudnivalók, akkor azokat is szívesen elolvasom és megpróbálom betartni. Még sohasem voltam ennyire elszánt, szóval nagyon szépen kérném mindenki segítségét!


15/L


2012. márc. 4. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egyél jól rágd meg a kaját, sok vizet igyál, sokat sétálj, este 6után ne egyél, étkezés előtt igyál sok folyadékot, mert kevesebbet fogsz így enni.

Sport:ha otthon vagy mozogj minnél többet, bicaj, játék séta túrázés stb

2012. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez az étkezés előtt sokat inni tipp tetszik nagyon!:) Este 7 óra körül 15-30 perc futás megfelelő?
2012. márc. 4. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:

jobb mint a semmi:)

ha van időd akkor ugy csináld, hogy minél többet fuss, lehet először még csak 10 perc megy de minél többször mész ki futni, annál többet fogsz rudni futni és annál többet fog igényelni a szervezeted

viszont én este nem mennék ilyen későn futni, mert már sötét van ki tudja milyen aakok mászkálnak éjjel az utcákon

2012. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha mondjuk találsz egy 10 emeletes panel házat, oda mehetsz lépcsőzni egyszer felmész a tetjére és lejöszz már sokat segíthet szerintem
2012. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy kollégista vagyok, és ez a koli ott van az iskola mellett, szóval van kinti tornapálya. Egy elég nagy focipálya és körülötte ilyen futó pálya. Itt nem kell félni semmilyen embertől, mert körbe van véve szóval holnaptól szerintem elkezdem az egészet!:) Ja és 5 emeletes a koli, szóval lépcsőzni is tudok bőven! :D
2012. márc. 4. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor ez tökéletes
2012. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ettől függetlenül más ötleteket is elfogadok!! :D
2012. márc. 4. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez a súly eléggé jó kéne hogy legyen ha normálisan táncoltál kiskorodtól vagy sportoltál ahogy kell , nos ha nem akkor tényleg leheznek efféle problémák , de a többi arc már leírta és természetesen le bár szerintem neked 52 kiló is elég lenne az már a magasságod (1)62-10 azaz 52 , és 10es különbség az a jó a lányoknál már aki nem izmos különösebben hanem átlag testfelépítéssel. 48 az már nagyon kevés lenne bár nekem van osztálytársnőm aki 173 magas és 48 kiló az meg nagyon a ló másik oldala szóval azért ne vidd túlzásba.
2012. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg picit duci lehetsz, mivel én 166/53 vagyok és még így is van rajtam .

Ami használ:

*1200-1300 kalória bevitel naponta

*heti 3-4 alkalom futás/kocogás legalább 30 perc.

*ez heti 0,5-1 kg fogyást eredményez, ami egészséges tartományban van.

Sok sikert!

2012. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Voltam kolis középiskolában, ismerős a helyzeted. Gondolom most se adnak túl egészséges kajákat, de szerintem az étkezés fontosabb a fogyókúrában, mint a mozgás. Tudom, hogy azt nem írhatom, hogy ne edd meg az egészségtelen ebédet, mert nem válogathatsz, de kevesebbet egyél belőlük. Például a köretekből (tészta, burgonya, rizs)ehetsz kevesebbet és a cukros dolgokból is (pl a reggeli tea). Ha emiatt éhes leszel később, egyél inkább gyümölcsöt (azt úgyis ritkán kapsz a menzán, ezért lehet pl pár alma a szobádban mindig). A futás tök jó lesz, talán még hétvégén otthon csinálhatsz súlyzós edzéseket erősítéseket, tornázhatsz dvdre. Például heti 2-3 alkalom futás és otthon 1-2 alkalom torna szerintem elég. Sok sikert!:)
2012. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!