Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve....

Teljesen elvagyok keseredve. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm vékony, én kb normális testalkattal rendelkezem. 155 cm vagyok, és ma 52,5 kg voltam reggel. Iszonyú kövérnek érzem magam, és az is bánt, hogy a hátam mögött megjegyzéseket tesznek rám a barátnőim:(:(. Mert amúgy ha a kilók számát nézzük, egy normális lányra gondolnánk, de a combom gusztustalanul vastag legfőképp az izomtól, és a fenekem is nagy:( Rendkívül aránytalan a felsőtestemhez képest a lábam és a fenekem.

Szeretnék egy kicsit fogyni, igazából a cm számítana, hogyha nyár végén találkozom velük, lássák, hogy nekem is lehetnek vékony lábaim, kisebb fenekem.

Mit tegyek?:( Mert amúgy a családommal egészségesen eszünk, mostanság nem eszünk műkaját, anyámék pedig nagyon odafigyelnek, hogy egészséges ételt tegyenek elénk. Hetente ha 1x "bűnözünk", ez a szombati nap általában, tehát ma ebéd után eszünk egy kis rétest.

Sok folyadékot iszom, és leírom pl mit ettem tegnap:

reggeli: cukormentes joghurt, teljeskiőrlésű kenyér sonkával hagymával, paradicsommal, utána dinnye

ebéd: zöldbabfőzelék (tk liszttel habarva)egy fél krinolin, 50 g almaszirom

vacsora: tk kenyér, sonka, sok zöldség


sportolás terén Rubint Réka 2009 dvd-t használom


mit tehetnék? mert inkább izmosodom, vastagodom, mint fogyok.


2010. júl. 10. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet, mert nem hiszem el, hogy gusztustalanul kövér lennél ? :D
2010. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nincs fényképezőgépem, de keresek egy képet valamelyik hírességről, akire hasonlítok.
2010. júl. 10. 10:10
 3/16 anonim ***** válasza:
ne keress, annak nincs értelme...a telefonoddal nem tudsz csinálni? persze fej nélküli felöltözött képet
2010. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem tudok:( azon sincs fényképezőXD
2010. júl. 10. 10:16
 5/16 A kérdező kommentje:

na találtam egy egész jó képet:

[link]

a negyedik lány, teljesen ilyen vagyok, csak szőke, és nem ilyen barna bőrű:D

ja mégis egy lényeges különbség: a hasam picit kisebb

2010. júl. 10. 10:20
 6/16 anonim ***** válasza:
bolond vagy, az un. barátnőid csak irigy anorex libák. teljesen jó az alakod, fogadd el! vagy kérdezd meg fiúhaverod;)
2010. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
sajnos már a fiúk is mondták, hogy nagy a fenekem...
2010. júl. 10. 10:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha teljesen ezekre a modellokra hasonlítasz, akkor miből gondolod, hogy te olyan kövér vagy? Ezek szerint ezek a modellokról is lóg a háj??
2010. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Jóég! :O Ugyan ezt érzem. Félelmetes a hasonlóság :O:O Még az alakom is olyan mint annak a modellnek. Csak én 160/50 vagyok. Ráadásul nekem sincs fényképezőm, és a telefonomon sincs kamera XD :S Már mindent megtettem, hogy vékonyodjon a combom, és kisebb legyen a fenekem. Mégis aránytalanul nagy a felső testemhez képest :S A kérdésedhez annyit fűznék hozzá, hogy Rubint Rékát felejtsd el! Nagyon sok rosszat hallottam már róla, pont ilyeneket, hogy vastag lesz tőle mindened... Inkább fuss! Én is azt csinálom. Igaz úgy se lett vékonyabb a combom :S De kitartok és várom az eredményt! Sok sikert. Ha tudsz valami módszert ami segített örülnék ha megosztanád :D Mer már nem tudom elviselni :S Tudom mit érzel...
2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elso lepes:FOGADD EL MAGAD.masodik lepes;szerinted jo baratnok akik a hatad mogott kigunyolnak????CSereld le oket!!!A fiuk:szerintem a fiuk tobbsege szereti ha van mit fogni a lanyokon,az hogy nem vagy elol deszka hatul lec meg nem jelenti hogy kover lennel.Nezz meg sok olyan not akik hiresek es szepek pedik nagy a hatsojuk es megis:beyonce,Sakira,(Hargitai Bea sem egy anorexias tyuk es megis noies es szep az alakja),vagy eppen Cascada:)))fel a fejjel es kicsit nagyobb onbizalmat!!!!!!!!!!!
2010. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!