Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek minden nap édességet?...

Ehetek minden nap édességet? (kb.250 kalóriányit)

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy ne ennék édességet, sajnos rettenetesen édesszájú vagyok. Ha nagy nehezen vissza is fogom magam egy időre, utána bepótolom a megevetlen sütiket. Szóval minden nap 2-3 keksz vagy egy kis süti belefér az egészséges táplálkozásba ha a napi kalóriaszükségletemnél nem eszem többet(kb 1400 kcal)?:-S Amúgy kétszer járok hetente aerobikra, és kétszer szobabiciklizek (45-45 percet).
2012. márc. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha belefér, ehetni ehetsz, csak éhes leszel mellette. De még mindig jobb, minthogy másnap bezabálj csokiból... De próbáld meg helyettesíteni valamivel, ami édes, de nem hízlal annyira, mint a süti.
2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha otthon nem lenne annyi édesség(ami sajnos mindig van, mert hol nagyanyám süt valamit, hol anyukám vesz kekszet stb.) nem ennék szinte egyáltalán. De mikor egyfolytában ott van előttem a süti...A baj az, hogy a családomat nem érdekli, hogy én küzdök ezzel a problémával. Szóval nem tudom lefaragni ezt az édességmennyiséget az étrendemből. Szerencsére nem éhezem (azt azért tényleg nem bírnám ki:D).
2012. márc. 7. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Párom most nőnapra a kollégáinak vett 8(!!!) tábla csokit, ami napokig ott röhögött rajtam a kamrában... :( Első válaszoló vagyok. :)
2012. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szegény fejed!:-S Hát igen...az élet kegyetlen:D
2012. márc. 7. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ezért nincs csoki :)

Amúgy hetente én is megeszek egy tábla egészmogyorós alpesi tejcsokit :))) És még fogyok is ha úgy adódik! Tehát úgy kell csinálni, hogy a csoki meglegyen még délután 3-ig és illeszd bele a kalóriamennyiségbe! Így 100% hogy nem fogsz hízni!

2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!:) Megpróbálom betartani, amennyire csak bírom. Ma mondjuk nagyon elcsesztem mindent és 1728 kcalt ettem (ráadásul a legtöbbet délután>>ez a fránya nők napjaa:-<), de a hétvégén (és ezentúl általában) jobban odafigyelek.
2012. márc. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!