Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem akar lapos lenni a...

Miért nem akar lapos lenni a hasam?

Figyelt kérdés
Minden nap 20 percet dolgozok hasizomra, 7 óra után nemigen szoktam enni, elég sokat iszok és mindezek ellenére nem akar laposodni a hasam. Kb. 3 hete tornázok rendszeresen és csak a kezdetben laposodott, mostmár nem veszek észre változást csak annyit hogy a zsírréteg alatt izmos a hasam. Mit tegyek még, hogy lemenjen? Ugrálókötél? Vagy maradjak türelmes mert idővel el fog tűnni? Elore is köszönöm :)
2012. márc. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
3hét semmi. helyi zsírégetés meg nincs, a hasizmod hiába tornáztatod, zsírból fognyi csak egyszerre mindenhonnan lehet, diéta és edzés segítségével.
2012. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó,hogy erősíted is a hasizmokat,de a zsír nem fog eltűnni csak aerob/kardió/intervallumos mozgással és kalóriadeficittel.
2012. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem nincs háj a hasamon, mégis, ha nem húzom be, úgy nézek ki, mint aki terhes. Csak akkor nem néztem úgy ki, mikor léböjtöltem, magyarul, csak vizet, meg zöldségleveket ittam egy hétig.


Nem étkezek egészségtelenül, mozgok is, mégis ilyen. Kivéve, ha éhezek, de akkor meg, miután eszek valamit, akkor megint kismama alakú leszek.

2012. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi tehát akkor más mozgásformát is be kène iktatni az órarendembe. Szuper .. :|
2012. márc. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!