Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni combból és popsiból?

Figyelt kérdés
Kerestem egy csomó jó kis gyakorlatot amikkel megedzhetem a lábamat és a fenekemet. Emellett diétázni is próbálok viszont sajnos nem látszik az eredmény mert izmos lett a lábam és emiatt ugyanolyan vastagnak tűnik. Lehet csak diétáznom kéne? Nagyon szeretnék leadni belőlük úgy hoyg minden nap esténként 1 órát tornázgatok otthon az is felmerült már bennem lehet kevesebbet kéne rá edzenem, teljesen tanácstalan vagyok mert mindenki mást mond:( Kérlek adjatok tippeket!
2012. márc. 9. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nemkéne kevesebbet, de kéne valami kardió is, menj el futni
2012. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás!
2012. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
diéta + kardio edzés (futás) = izomvesztés és fogyás
2012. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
diéta + kardio. Ajánlom a callaneticset, ami gyönyörűen formálja a combot és a popsit úgy hogy nem vastagít. Manapság már csak könyvből lehet megtanulni szerintem edzőtermekben már nem hirdetik, mert gondolom drága elvégezni a tanfolyamot. De könyvből is kitűnően megtanulható. Már 4-5 alkalom után szemmel látható eredményei vannak, ezt én is tapasztaltam.
2012. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!