Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgásnak az is jó ha naponta...

Mozgásnak az is jó ha naponta 30 percet táncolok zenére?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon szeretek sétálgatni meg futni, mert azt nagyon unalmasnak tartom! Az jó ha minden nap csak úgy szimplán táncolok zenére, mint ha pl discóban lennék?
2009. jún. 12. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Még szép, hogy jó!
2009. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Én is táncolok inkább minthogy fussak meg sétáljak:)

És tényleg hatásos:)

2009. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
Természetesen.
2009. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A semminél mindenképp jobb, de nem tudom Te hogy táncolsz diszkóban.. annál szerintem kicsit intenzívebben kell... (ha magamból indulok ki, engem az annyira nem izzaszt meg, mert a lábam alig mozog... ) és én ha otthon táncolok, észre se veszem, de a végén már sokkal kevésbé mozgok.


Szerintem ezeket érdemes kipróbálni:

- Táncvideók/táncos aerobic szerűség :D

- Hülyén hangzik, de takarítás, mászkálás zenére... ugyanúgy táncolsz, csak kisebb a veszélye, hogy ellankadsz... mivel közben el kell jutnod A-ból B-be, így nem elég, ha csak "rángatod a tested" :D, (Diszkóban gondolom nem "rohangálsz" fel alá)

- Táncszőnyeg!!! Én nagyon szeretem, és tényleg el lehet fáradni benne rendesen. Nézz utána egész olcsókat kapni mostanság.


De ha egyik sem tetszik, jó a sima tánc is,átmozgat, és ha szereed, akkor a "lelkileg" ezerszer jobban felfrissít, mint a futás (szvsz)

2009. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki, nagyon jó táncos aerobic :)

2009. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!