Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a falási roham...

Mit tegyek a falási roham ellen? Jól csinálom a diétát?

Figyelt kérdés
4 hete fogyózok, lement 4 kg. Elkezdtem futnia héten, naponta kb 60 percet futok megállás nélkül. De az elmúlt 2 napba olyan falási rohamok jönnek rám, hogy megőrülök. Úgy érzem visszajött az összes ami lement. Egyébként az hatásos ha naponta nem eszek többet 1200 kalóriánál, és heti 6x futok 60 percet? már csak 5 kg-ot kéne fogynom, mennyi idő alatt érhetem el?
2012. márc. 18. 14:32
 1/1 anonim válasza:
szerintem hatásos :) és persze hogy falási rohamod lesz, hiszem mozogsz és szükséged van a tápanyagra. de akkor úgy oldd meg, hogy joghurtot eszel ha éhes leszel, vagy gyümölcsöket. és sokat iszol! úgy nem lesz nagy étvágyad. szerintem ha egyenletesen csinálod akkor elég lesz 1hónap :) vagy annyi se
2012. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!