Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 70 g tészta (főzés előtt) sok...

70 g tészta (főzés előtt) sok ebédre?

Figyelt kérdés

Túrós csuszaként fogom enni, így a fehérje is meg van :)

Fogyni szeretnék még kb. 6 kg-t. Nem számolok kg-t, csak jobban odafigyelek, hogy miből mennyit eszem, ill. mindennap min. 40 percet tornázom.

Köszi


2012. márc. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A normál adag 10 dkg (ha valaki nem akar fogyni). a 7 deka jó.
2012. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél, nem épp a tészta evés a legjobb megoldás.
2012. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ :)

A tészta durum tészta, a szervezetemnek ch-ra is szüksége van, nem naponta eszem tésztát, nem is hetente. Én azt az elvet követem, hogy mindent eszem, legfeljebb nem túl sokat és igyekszem több fehérjét bevinni a szervezetembe (ami előtte nem igazán volt jellemző).

Illetve tornázom. Szóval, úgy érzem az életmódváltásomba belefér az is, hogy néha napján tésztát egyek. Sőt, még sütit is fogok enni vasárnap :)

2012. márc. 19. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, én is így csinálom.

Első

2012. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tévedsz, a szervezetednek minőségi chra van szüksége. nem pedig tésztára, tök mindegy, hogy durum-e vagy nem. (csak annyi a különbség, hogy a durumtészta durumlisztből készül, amihez nem kell tojás. de semmivel se jobb, ha finomított. olyan mint a fehéliszt. mégcsak nem is lassabb felszívódású. tudtad, hogy durumlisztből készítik az eredeti olasz pizzát? well... kifejezetten diétás fogás. ne feledd, hogy nem minden olasz néz ki úgy mint Sophia Loren)


azt még értem én, hogy jól esik meg legfeljebb kevesebbet eszel belőle, de akkor legalább ne gyere a gasztrotudós fejeddel, hogy "ez csak durumtészta". megkívántad aztán annyi... legalább oltani hadd lehessen, ha hülyeséget csinálsz és még fel is nyomod gyakorira

2012. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!