Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 10 kg-ot és lógnak...

Lefogytam 10 kg-ot és lógnak rajtam a nadrágjaim. Jogos az, hogy anyukám nem hajlandó nekem venni pár új cuccot, mert mivan ha visszahizom?

Figyelt kérdés
Azt mondja várjunk még vagy 2 hónapot. És akkor addig mibe járjak? Nem úgy lóg a nadrág hogy beleteszek egy övet és oké. Ami eddig a fenekemen feszült most jóval a fenekem alatt lóg.
2012. márc. 20. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyorsan adtad le azt a 10kg-t(pl.pár hét), akkor jogos, mert nagyobb az esélye a jójónak.De ha nagyon szeretnél már nadrágot, akkor spórolj össze pénzt rá magad.
2012. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

biztos van benne valami igazság, ha gyorsan adtad le az a 10 kg-ot

de vehetne új cuccot, mert az jó érzés, ha látod az eredményt még ruhában is :)

2012. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Van itt egy elég fontos kérdés! Mitől fogytál 10kilót?
2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A 10 kg-ot három hónap alatt fogytam le úgy hogy ettem mindent.Reggelire ettem akár kenyeret is,ebédre ami itthon volt de csak fele annyi adagot mint eddig,vacsira meg ugyanazt csak kevesebbet mint ebédre.Édességet egy héten egyszer ettem.Naponta tornáztam itthon 20percet.
2012. márc. 21. 13:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Hopp...múltidőben írtam,de még mindig így csinálom :)
2012. márc. 21. 15:50
 6/13 anonim válasza:
Ügyi vagy,hogy így tudtál fogyni! Ha hírtelen fogytál volna,akkor esélyes,hogy visszajön pár kiló,de így hogy fokozatosan,diéta mellett fogytál nem kell ettől tartani...nyugodtan öltözködhetsz:) Viszont ha még folytatod a diétát megy még le úgyis...akkor meg még fölösleges beruházni:) mennyit akarsz még fogyni? Nem sajnálod a régi rucikat,hogy nemtudod őket hordani,mert lecsúsznak rólad?:D
2012. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Először sajnáltam,de már most nem igazán,mert így jobban érzem magam :) 77 kg voltam,most már azótta 66kg.Még 6kg-t szeretnék.
2012. márc. 23. 12:50
 8/13 anonim válasza:
Váó:) tényleg gratulálok! Remélem én is ilyen sikeres leszek,mint Te! Kb 2 hete kezdtem a diétám...azóta kb 4 kiló ment le:) mondjuk nekem van pár jó (titkos)trükköm is diéta mellé:))
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi.. :) hűűhaa...akkor te is..és azok a "titkos" trükkök annyira titkosak,hogy nem árulod el semmiképp?:D
2012. márc. 23. 20:24
 10/13 anonim válasza:
Nemtudom,hogy eláruljam-e...végülis a titok attól titok,hogy nem tudhatja meg mindenki...ha ide kiírom akkor már tudja ország,világ...
2012. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!