Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 10 kg-ot és lógnak...

Lefogytam 10 kg-ot és lógnak rajtam a nadrágjaim. Jogos az, hogy anyukám nem hajlandó nekem venni pár új cuccot, mert mivan ha visszahizom?

Figyelt kérdés
Azt mondja várjunk még vagy 2 hónapot. És akkor addig mibe járjak? Nem úgy lóg a nadrág hogy beleteszek egy övet és oké. Ami eddig a fenekemen feszült most jóval a fenekem alatt lóg.
2012. márc. 20. 19:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sajna nem tudom megnyitni a leveled,úgyhogy titok nélkül maradsz:) Sikerült már meggyőzni anyud,hogy vegyen rucikat vagy még mindig a lógósokba jársz?:D
2012. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még egyelőre abban,de most már belátta hogy nem járhatok abban...Adott 15000Ft-t..Csütörtökön bevásárolok :)
2012. márc. 26. 17:22
 13/13 anonim válasza:
Klassz! Gondolom,most,hogy végre vékony vagy csak haspolót meg cicanacit veszel:) Kérd ki azért valamelyik fiu barátod véleményét,hogy mi állna jól és mihez illik még formásodni?:D Ha nincs embered szólj és segítek szívesen:)
2012. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!