Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen 160cm-el hogy...

15 évesen 160cm-el hogy lehetnék újra 50-51 kg, ha most 54 vagyok, egy jó, de nem káros étrenddel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban rámjött egypár kiló. Például az emésztésemnek jót tett, de nagyon megnőtt a hasam, ezt már mások is észrevették, és nekem ez nagyon rosszul esik. Főleg, hogy az előtt csomóan irigyeltek, mert viszonylag sovány voltam. Na erre úgy gondoltam, akkor ehetek amennyit akarok. De most 54 kg vagyok, és csomó ruhámat nem is tudom felvenni, mert kidudorodik a hasam, ráadásul ez még jobban látszik, amiért a tartásom sem jó. Elkezdtem reggel és este hastornázni, meg hullahopkarikázni, összesen 20 percig. És fele,ha nem negyedannyit eszem, de állandóan éhes vagyok, már inkább iszom vagy rágozóm, hogy ez ne tűnjön fel. De nem biztos, hogy egészségesen eszem, mert az emésztésem már megint rossz. Milyen étrendet ajánlotok?
2012. márc. 22. 18:28
 1/1 anonim válasza:
ugyan ez volt velem is!!! :) Eddig mindig azt hittem hogy fúú tök vékony vagyok, meg minden, aztán ráálltam a mérlegre és 55 voltam... (160 cm) De áprilisban elkezdtem keményen edzeni, minden nap futni 2 km-t biciklizni 5-7km-t reggel este torna, és mindig egy kicsit kevesebbet ettem. és Voálá. pont ma lettem 50 kiló *-* Szval Hajrá ügyesen, mozogni! :) Am mi a keresztneved? :D
2012. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!