Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hete szültem császármetszéss...

6 hete szültem császármetszéssel, és szeretnék végre elkezdeni tornázni. Terhességem előtt Rubint Rékára sokszor tornásztam. Szerintetek melyik Rubint Réka dvd -t válasszam?!

Figyelt kérdés
A doki szerint kissé még kíméljem magam, van valami light -osabb tornája, amivel azért fogyni is lehet? Még egy 8 10 kg-t szeretnék leadni, szóval valami hatásos kéne ami ugyanakkor a sebemet is kíméli , amíg bele nem rázódom. :)

2012. márc. 26. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy év mire a szervezet is visszaalakul, ezért ne sokat várj bármilyen tornától. A szervezeted csak egy év múlva fogja azt produkálni amit most tőle akarsz. Ezt a doki mondta.
2012. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hm.. neem valami okos ez a doki. Alkati kérdés az egész.. Gondolj bele van aki szülés után 2 héttel ujra a régi torna minden nélkül.. Úgyhogy ez hülyeség =) Persze van akinek 1 évbe is beletellik sőt olyan is aki sajnos már nem lesz újra a régi. Én ismerem a szervezetem és tudom h ha elkezdek tornázni nagyon maximum 3 4 hónap és visszaáll a súlyom szülés előttire. Jah és mivel még nem vagyok 20 éves ez is sokat számít... Fiatal test hamarabb képes regenerálódni mint az idősebb.
2012. márc. 26. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az elején a terhestornájára tornáztam. A hasadra mindenképp vigyázz, mert a megterheléstől a varrat felszakadhat, vagy esetleg a bőr ott megereszkedhet.

Kb 4hónap után éreztem magam olyan erősnek, hogy kondizzak, most meg így másfél év után naponta Rubint Rékázok.

De tényleg kell az 1év. Nagyon sokat fog abban az 1évben változni a tested. A csípő is visszamegy, a méhnek is kell idő míg összehúzódik.

A szoptatás alatt is fogsz fogyni.

Ne aggódj!

2012. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
37%
Kérdező! Akkor ezek szerint nem is szoptatsz? Mert szerintem szülés után 6 héttel ez kellene, hogy legnagyobb gondja legyen egy kismamának, nem az, hogy hogyan fogyjon minél előbb.
2012. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy valaki szoptat, miért ne tornázhatna? Hülyeség,hogy elapad a teje....

És attól,mert nemrég szült,miért ne foglalkozhatna a testével? Gondolom nem ez a legfontosabb neki, de sokat számít... Az emberek többségével az a baj,hogy megszül és nem foglalkozik magával.... Pedig....

2012. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Előző! Nem arra gondoltam, hogy ne tornázhatna, de azt írta, szeretne cirka 3 hónap alatt 10 kilót fogyni. Az azért nem szoptatóbarát program.
2012. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel terhességem előtt sportoltam tisztában vagyok a testi adottságaimmal. Nem azt mondtam h 3hónap alatt vissza KELL h fogyjak , hanem h szerintem ennyi időbe fog telni!!! Mindenki más és más van akinek 1 év van akinek 2 van akinek 6 7 hónap,de olyan is akinek egy pár hét. Én 27 28 kg híztam ,és ebböl van még egy 8 10kg plusz. Elég erősnek érzem már magam a tornához,persze ha érzem h megterhelő nem erőltetem. Egy hete nem szoptatok már.Sajnos nem volt elég tápláló a tejem és a pici nem lakott jól vele,hiába ettem ,ittam bármit nekem nem sikerült. Kedves utolsó! Úgy gondolom hogy egy fiatal 20 éves lány igenis foglalkozzon a külsejével,szerintem evven nibcs semmi megvetnivaló.
2012. márc. 26. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
latszik h az egyik valaszolo meg nem jart ebben a cipöben vagy epp nem aggasztjak öt a felesleges kilok de miert ne lehetnel 6 het utan elfoglalva az alakoddal is.en is csaszarral szültem es nekem sem volt tejem 3 honapja.probaltam napi 20 perces tornaval es mikor mar ugy ereztem megy elkezdtem 1 orat tornazni es nincs semmi bajom-csak egy,h atkozott lassan mennek a kilok
2012. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nos, eltelt 2,5honap szülésem ota. 82kilosan mentem szülni, és most ismet 57kilo vagyok.Nem koplaltam nem edzettem latastol vakulasig. Heti 2x 40percet futottam . Minimalis hasizom es tessek.. :) egyaltalan nem gorcsoltem ra a temara.. Szoval errol ennyit h 1ev . Imadom az okos embereket akik megakarjak magyarazni mi merre hany meter..
2012. máj. 14. 10:31
 10/10 anonim válasza:
gratulálok :)
2012. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!