Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Napi 20 perc...

Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért c dvdjén mennyire hatásosak a programok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hatásos!
2012. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég minden második nap tornázni rá? Formásodni szeretnék, főleg comb és fenék tájon.
2012. márc. 13. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
nem az a címe, hogy kétnapi 20 perc önmagadért, már ha érted, mire gondolok.
2012. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hatásos szerintem is. És ha már jól bírod ajánlom a lábsúlyokat comb és popsi edzésekhez! Nagyon hatásos! Auchanba kapható olcsó lábsúly és szuper :-)
2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2, értem:) Csak azért kérdeztem, mert sokan nem tartják jónak, h minden nap végezzük, mert ha ilyen intenzív, akkor pl előfordulhat hólyagsüllyedés stb. Nem én találtam ki, olvastam.

Köszi mindekinek:)

2012. márc. 13. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nyilván kezdésnek minden másnap csináld, nehogy sérülés legyen, meg ilyenek. Viszont a kérdésedből úgy jött le számomra, hogy később sem akarod sűríteni.
2012. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, milyen intenzív-jó nyilván ez túlzás-,ez csak 20 perc. Megcsinálhatod egymás után 3-szor is. Az ilyen rövid idejű edzések nem olyan hatásosak ám, mint amilyennek előadják.
2012. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, azért minimum kombinálni kell két 20 perces részt, és egy 40 perces torna azért ér valamit. Amúgy későbbiekben csinálhatod minden nap, azért ha hozzászoksz, nem tűnik annyira intenzívnek, mint az elején. Én ezért is vettem hozzá a lábsúlyt később! :-)
2012. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!