Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon miért nem sikerül...

Vajon miért nem sikerül leadnom egy grammot sem?

Figyelt kérdés
Már több hete futok heti 3alkalommal minimum két km t,vasárnaponként úszok 1órát,szóval rendszeresen mozgok egy ideje,és nem is eszem tul sokat,mégsem megy le semmi.
2012. márc. 28. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem eszem túl sokat a gyanús nekem, ha tényleg rendesen sportolsz mellette. Nem mindegy, hogy mit eszel és mennyit, de gondolom ezzel nem árultam el túl nagy titkot. Cukor kilőve, zsír minimális. Sok fehérje, kevés szénhidrát. Mindezt a kalóriaszükséglet-500 kcal-ban maximalizálva.
2012. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerű cukrok kilőve(az édesek), barna rizs krumpli helyett, árpa rizs helyett(pl.: töltött káposztába) üdítő, "gyümölcslé" helyett tej(lehetőleg házi bp több csomópontban árulnak piacokon is) és csapvíz vagy mentes ásványvíz.

A puffasztott cuccok elég jól telítenek, ha csillapíthatatlan éhségrohamod van egyél almát, epret, párolt zöldségeket.

Ha teljes kiőrlésű cuccokat, zöldségeket, gyümölcsöket eszel garantált a fogyás, zsírokból pedig a telítetleneket részesítsd előnybe, és nincs ma még jóllakom holnap meg futok plusz 10 percet.

2012. márc. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" és nem is eszem tul sokat,"


dehogynem,

mutatja precízen a szervezeted,hogy mennyit eszel,

sokat eszel még mindig,

mert a fogyáshoz az kéne ,hogy a test ne kapjon meg minden kalóriát a bevitt ételekből,mert addig nem nyúl az elraktározottakhoz,(hájhoz),és így addig nem fogysz ,amíg nem kell a hájat ennie

2012. márc. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Fura hogy a csak a mozgás szinte semmit sem számít.Ezelőtt nem sportoltam,nem mozogtam semmit,és emellett úlő munkát végeztem,végzek.A sulyom mégis ugyanannyi mint volt.
2012. márc. 28. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
a fogyás 70-80 %a étrend és csak a többi a mozgás,személyi edző/dietetikus mondta.
2012. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számokban kifejezve, hogy mennyire fontos a diéta:

-ünnepi lakoma 2000kcal már jóllaktam érzés

3000kcal izzadok nem bírok ülni érzés

4000kcal nah szétrobbanok érzés(de persze 3-4 óra múlva már érzed, hogy befér még 3 szelet beigli)

Emiatt szokott a mérleg Újévkor 3-4kg pluszt is mutatni.(átlag férfi a cikk szerint ahol olvastam az adatokat)

Ezzel szemben a testmozgás kocogás, kerti ásás, biciklizés 300-400kcal/óra Eszükséglettel mennek, persze a durvább testmozgásokkal akár 1000kcal fölé is mehetünk, de ez már extrém kínokkal jár.

Szóval legközelebb úgy nézz egy tábla csokira, egy nasi túró rudira, hogy 15perc vagy előbbi 1 óra 20 perc kocogással (nőknél még több) dolgozható le.

2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!