Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak fenékről/lábról?

Hogy fogyjak fenékről/lábról?

Figyelt kérdés
Nyár óta eléggé meghíztam fenékre/combra/vádlira...hogyan távolítsam el a felesleget tabletták nélkül és minnél gyorsabban?Mivel nagyon édesszájú vagyok a csokiról csak nehezen tudok le szokni...mit tegyek?
2012. márc. 30. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne leszokni a csokoládéról?

MIÉRT VAN OTTHON CSOKOLÁDÉ?

Miért vagy képes erre fordítani a pénzedet? Egy üres kalóriára ami csak pár perc élvezetet ad, később tönkre téve mindent?

Miért veszel csokoládét?


(nincs helyi zsírégetés.)

2012. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...:)
2012. márc. 30. 23:02
 3/4 anonim válasza:

Na akkor én erre most rácáfolok :) [link]

Itt egy csokoládé ami fogyaszt!

Amúgy egységesen fogy minden ember. Két féle fajta ember típus van a körte alakú és az alma alakú.

Mivel a fogyás egységes így mindegy hogy milyen a gyakorlat.

Lényeg a tápláló ételek fogyasztása és a mértékletesség, szóval a leg jobb fogyás mód a diéta.

Ha az ember kevesebb kalóriát visz be egy nap mint amit elfogyaszt, akkor fogy az ember. Sőt még jót is tesz a sejteknek .

Ehetsz csokit csak nem mindegy ,hogy mikor.

Ott az a link , az a csoki orvosilag bizonyított tény , hogy elősegíti a fogyást.

Sok sikert hozz á Ádiosz :)

2012. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2012. márc. 30. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!