Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hogyan fogyhattam 6-7 kg-t?

Ettől hogyan fogyhattam 6-7 kg-t?

Figyelt kérdés

1,5-2 hónap alatt lefogytam 6-7 kg-t úgy, hogy minden második nap fél órát tapostam taposógépen, de gyakorlatilag ugyan azt ettem, mint eddig (pl. tábla csokit is), csak kevesebbet, és lefekvés előtt 3 órával ettem utoljára.

Ez az időszak január-február volt, és azóta nem híztam ezt vissza, talán max. 0,5 kg-t.


2012. márc. 31. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, én nagyon nayg áldozatok árán fogytam 8 kilót azóta.
2012. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
örülj neki! és nagyon ügyes vagy.én most akarok elkezdeni fogyni... remélem h nekem is i,ilyen könnyű lesz!
2012. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A taposógéppel elég jól égeted a kalóriákat. Ha korábban nem mozogtál, akkor ez nagyon sokat jelentett! :)


Én hétfőn váltottam életmódot. Az éktezéseimen csak keveset változtattam, rendszereztem, hogy mit, mikor, mivel lenne jó és próbálom ezeket betartani + hetente 3-4x kocogok 40-50 percet. Remélem nekem is meglesz az eredménye. :D


Gratulálok neked! :)

16/L

2012. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Most, hogy még tart a suli, elég fáradt vagyok és nem is nagyon van időm, de a nyári szünet 3 hónapja alatt a cél újabb 6-7 kg fogyás, és akkor elérem az álomsúlyomat.:)

2012. ápr. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!