Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 vagyok lány sportolok evés...

Nicefly kérdése:

16 vagyok lány sportolok evés után mindig wc (nagydolog) próbáltam hánytatni magamat nem ment. Keveset eszek. Szinte mindig szédülök fázok fáradékony vagyok. Nem szeretem ahogy kinézek néha falásirohamaim vannak ez most mi mi van velem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 00:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

ha normális ételeket eszel, és nem falsz, hanem lassan eszel, akkor az úgy sokkal egészségesebb, és nem fogsz hízni.


nekem minimum fél óra az ebéd, amitől mások a falra másznak, hogy milyen lassan eszek, viszont az okosabbja meg megdicsér, hogy így kell helyesen táplálkozni.

Édesség helyett egyél almát, igyál sok vizet (2-3liter).

Járj el sportolni.


20/L


ha gondolod, küldjél privátba képet, mondok véleményt, és segítek! :)

2012. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem hánytatom magamat csak egyszer próbáltam de nem ment és többet nem is próbáltam.És senki se látja rajtam h túl vékony vagyok.Egészséges kinézetem van.
2012. ápr. 1. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!