Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helyes amit csinálok?

Helyes amit csinálok?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem el,hogy minden másnap zumbázok egy órát,fél órát hullahoppozok.Napi 2-3x eszek,de nem is hiányzik több,viszont a vacsorát még 6 előtt tartom!Ezen kívül minden másnap járok tekercseltetni,eredménnyel!Sztetek lesz ebből vmi?Ha úgy gondoljátok igen,szerintetek mikor? :)
2012. ápr. 2. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és ezek mellett napi 1,5-2 l mentes vizet is megiszom!
2012. ápr. 2. 11:44
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:

Mi az a tekercseltetés???


Amúgy a 6 után nem evés marhaság. Ezzel lényegében este 6-tól reggeliig éhezteted a szervezeted, ami lelassítja az anyagcserét és átállít tartalékoló módba, aminek hála nehezebb a zsírból fogyás is - ellenben az izmok elkezdenek pusztulni.


Amúgy jó, amit csinálsz. Viszont arra is figyelj, hogy MIT eszel! Cukrot ne, se gyorskaját, lehetőleg sok fehérjét és zöldség/gyümit.

2012. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ivás - testsúlykilogram alapján 20 kilonként kell meginni 1 liter folyadékot, szóval hacsak nem vagy 40 kiló, én legalább 3-4 litert ajánlanék.
2012. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest is amennyi folyadékot eddig ittam,örülök magamnak!Beszélgettem a dokival amúgy erről meg minden féléről ami a fogyáshoz kapcsolódik és ő mondta ezt a 6 után nem kajálást!Linkelem mi a tekercselés! :)


[link]

2012. ápr. 2. 12:06
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:

A 6 után nem kajálás egy tévhit, a doki meg nem hiszem, hogy táplálkozástudományi szakértő... Sok fura dolgot tudnak mondani azok a drága dokik.


Így megnézve ezt a testtekercselést én azt mondom, hogy pénzkidobás. Azt a pénzt, amit erre elköltesz inkább áldozd normális táplálkozásra, vitaminokra. Többet fog érni. Az aerob edzés meg legyen kicsit több, hogy naponta legyen legalább 1 óra, akár zumba, akár futás, akár bicikli. A narancsbőrt nem lehet eltűntetni semmivel, mert genetikailag meghatározott, de ha minimális a testzsírod, akkor nem fog annyira látszani.

2012. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. alkalom után -7 cm hasról!Akkor ez mitől van?
2012. ápr. 2. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
a 6 után nem kajálás nem tévhit, tényleg fogy tőle az ember. Éheztetni meg pláne nem éhezteti a szervezetét, mert sokkal egészségesebb ha 6 után már nem eszik, minthogy 8kor egyen valamit....egyébként tapasztalatból beszélek.
2012. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés nekem használt. Fogytam vele egyszer 5 hónap alatt 20 kilót (szülés után) és egyszer, még nagyon fiatal lány koromban 4 hónap alatt 17 kilót.

Tehát nekem bejött. Szerintem ez is (mint minden) alkat kérdése....mindenkinek más módszer jön be.

2012. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, este azért sem javasolt enni, mert éjszaka a gyomornak nem jó, ha dolgozik. Éjjel rakódik le a legtöbb zsír...Nem éheztetésről van szó, hanem arról, hogy nem terheled meg estére a hasadat. Aki mondjuk 9-kor fekszik le, vagy akár 10-kor, annak a kaja már nem terheli a gyomrát annyira éjjelre, mint aki lefekvés előtt jól bekajál.
2012. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt senki nem a nagy bekajálásról beszélt. Nem arról van szó, hogy este csülökpörköltből kell egy fél fazékkal megenni. Egy kis túró, néhány tojás, puffasztott rizs, joghurt vagy valami ilyesmi. Az nem megterhelés. Abban igazad van, hogy aki 9-10 körül már alszik, annak 6-7 körül érdemes vacsorázni. De a lényeg, hogy alvás előtt 2-3 órával nem jó már enni.
2012. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!