Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért eszi mindenki a zabpelyh...

Miért eszi mindenki a zabpelyhet a diétájához mikor hizlal?

Figyelt kérdés
Akartam venni egy csomag zabpelyhet, mert sokan azt eszik diétás étrendjükbe, de mikor megláttam hogy 64 CH van benne (ugyan ennyi fehér kenyérben van 52 ch) akkor nagyot néztem és inkább vissza tettem a polcra. Miért eszi mindenki ezt a diétájához mikor hizlal?
2012. ápr. 7. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg diétázó testépítő vagyok és eszem...a mennyiség a kulcs,az meg hogy minőségi az alap, virslivel diétázók meg soha nem érnek el semmit...:D
2012. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pfdksdf ***** válasza:
Most miért mondasz ilyet? Löttyedést! :)
2012. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Krisz85 ***** válasza:
24%
nyilvánvalóan hízlal is ha reggel 100 g ot eszel meg belőle úgy hogy közben még van két zacskó rizs a nap folyamán és nem edzel + 50 kg vagy eleve, és nincs izomzatod se, akkor persze, hogy hízlal még ha minőségi is, sőt ha ehhez még "fasza" telített zsírokat is párosítasz, akkor a kudarc és a hízás garantált, mivel a transzzsírok és a telített zsírsavak meggátolják a glikogén beépülését az izmokba, azáltal hogy elzárják a sejtfalat, ezért kéne kerülni nagy ívben, a tejtermékek nagy részét, a stertéshúst, a vajat, a margarint, a disznózsírt, a chipset stb stb
2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ha megtaláltad a gyakorikérdesek.hu oldalt, akkor azt a számtalan más oldalt, ami az élelmiszerek káros illetve pozitív tulajdonságait írja le, azt hogy a viharba nem sikerült felfedezni...
2018. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mivel magas a rosttartalma, eltelíti a gyomrodat, kevés elég belőle.Egyébként a barna rizs szerintem még jobb...
2020. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!