Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretne keddtől velem fogyózni?

Szeretne keddtől velem fogyózni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na hogy megy csajok??
2012. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csatlakoznék! 04. 11.étől fogyózom, tornázom, edzem! Ti, hogy csináljátok??? Nekem kb. 15 kg-ot kellene fogynom!
2012. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
en is szeretnek fogyni,odafigyelek kb 1 hete hogy mit eszek es mar 3 napja(ma lesz a 4.) szaladok 15-25 percet(majd novelni fogom)
2012. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én hétfőtől kezdem újra:)
2012. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Remélem mindenki elindult az útján. Én már rajta vagyok 9 napja és nagyon jól megy. Még nem mérlegeltem, kéthetente fogok mindig. Jó kis edzéstervet állítottam össze magamnak, és a kajám is rendben van. Már sokkal nagyobb az önbizalmam is, és boldogabbnak érzem magam, pedig lehet, hogy még alig fogytam valamit. Remélem nektek is klasszul megy. Írjatok ti is hogy álltok. :)
2012. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
sziasztok! Az én eredményeim :18kg mínusz.húsvétól idáig. Maté teát iszom minden nap háromszor és 2-3 liter bubi mentes ásvány vizet.Az étkezésemen úgy változtattam hogy igazából ugyanazt eszem mint eddig csak szétosztva sok kicsi adagra/sajna anyukámék anyagilag nem tudnak mást venni mint eddig!/120kg voltam és olyan edzést kellet választanom amit birok is.Ezért gyors sétával kezdtem aminek a kutyám is örült.Ma már súlyzózom /vizes palackból csináltam magamnak/,és futok.tornázom ezerrel.
2012. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!