Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kalória?

Ez kb hány kalória?

Figyelt kérdés

reggelizni nem reggeliztem,mert 1-ig aludtam..

ebéd: 1 tál tyúkhúsleves

egy normál tenyérnyi rántott hús, 2 kisebb ubival és egy kis adag rizzsel.

mit egyek estére? egyek egyáltalán?vár rám még ma 20 perc futás+torna


2012. ápr. 9. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj... ez kevés.Még annak is,aki fogyózik. Ez nagyon kevés.
2012. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2012. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát az a baj,hogy a húsvét miatt sokat ettem és nem is kívánok már nagyon mást.

165cm 65kg és egy 10est ledobnék, mert régen 55 voltam,csak egy gyógyszer miatt felhíztam.

2012. ápr. 9. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

húsleves - 200, max. 250 kcal, ha sok husi volt benne 300.

rántott hús: na, itt a panírral van a baj... mert az lisztes + megszívja magát olajjal. De mivel nem volt sok a mennyiség, ezért szerintem ez olyan 250 lehetett max ha a húst is hozzászámolom. Persze függ: miből készítetted? mert különbség van ha szárnyasból (csirke pulyka) vagy halból vagy disznóból készíted. A disznó, ill. marhahús kcal tartalma jóval magasabb.

ubi - elhanyagolható, kb. 10 kcal

kis adag rizs: hát nem tudom a kis adag mennyi... olyan 200-300 között mozoghat.

-------------

olyan 700 körül számolom.

Este egyél, persze mert ha nem eszel akkor csak 1szer kajáltál... figyelj, fogyiban az a lényeg hogy sokszor kajálj keveset! Két gyümölcsétkezés kellett még volna + reggeli.


Este egyél párolt husit (sovány hús legyen!), ha nincs: sovány túró, tojásfehérje (főtt tojásé, ne zsírban süsd meg!) vagy kefir, vagy natúrjoghurt, vagy sovány felvágottak.

A túróba keverhetsz édesítőt + gyümit, fahéjat, ha édeset akarsz. Ha nem, akkor zöldséget tegyél bele.

Mindenféleképp egyél este zöldséget, mert nagyon kevés volt mára a zöldségadag!


pl. egy pici párolt husi egy nagy adag salival (öntet nélkül) kb. 150 kcal... a panír + a megszívott olaj több volt a rántotthúsnál 150 kcal-nál!! Máskor ne egyél rántottat.


Ne hagyd el a vacsit!

2012. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"máskor ne egyél rántottát" - utolsó,észnél vagy? de komolyan. Te is az a típus vagy,aki sírva fakad egy rendes tányér ételtől?
2012. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Fogyni akar. A baj az, hogy az 1 tálból 2 tál lesz, aztán 3 tál, aztán 4... és vége a fogyinak.

Kell az önkontroll. Persze heti 1szer belefér.

2012. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azt írta, h rántottát, hanem h rántottAt... észlény
2012. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!