Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? UTÁLOM MAGAM.

Mit csináljak? UTÁLOM MAGAM.

Figyelt kérdés
Tegnap elhatároztam, hogy belevágok a fogyókúrába, de persze megint rámjött a falásroham. Minden nap ez megy, pedig fejemben már eldőlt, hogy ez így nem mehet tovább. Tiszta depressziós vagyok a súlyom miatt, nem is megyek emberek közé, csak ha muszáj. Nem bírom, hogy ennyire gyenge vagyok és egyszerűen nem bírok ki egy napot zabálás nélkül.
2012. ápr. 9. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Senki is utál, most mondta Mindenkinek :D
2012. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
[link] Ez itt nem a reklám helye, meg hát tudom, hogy van még millió más dolog a világon az én hobbimon kívül, de hátha megtetszik a dolog! :) Ha esetleg így lenne valamelyik túrán biztos összefutunk! :) üdv: eight ;)
2012. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi olyan nehéz abban, hogy ne zabálj?

Én vékony vagyok és híznom kéne, na az kemény dolog! Kajálni kell mint állat úgy, hogy nem is kívánom.

Nekem csinálni kell valamit. De hogy abban mi a nehéz, hogy ne csinálj valamit? mért olyan nehéz megállni, hogy befald a hűtőt? ezt magyarázzátok el nekem

2012. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, látom, igen sok itt a kedves ember. Barmok. Ne foglalkozz velük. Valamiért megváltozott a stílusuk (tisztelet az oly kevés kivételnek).


Egy éve én is átestem ezen. Segítek abban, amit tudok. Ha gondolod, írj rám :).

2012. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13-as!

Neked meg mi a franc olyan nehéz másokat nem szidni? Ha mindenáron hízni akarsz, ne zsírpacnit csinálj magadból, tessék elmenni sportolni! Ha az sem segít, akkor nincs más választás, fogadd el magad! ;)

2012. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: Sajnos esélyem sincs rá, hogy zsíros legyek, mert olyan alkat vagyok. Természetesen sportolok:kondizom, tömeget növelek. És erről tudom, hogy nehéz dolog, viszont én nem beszólogatni akartam nektek, csak kérdeztem, hogy mi a nehéz abban, hogy nem eszel? Mivel nekem meg sokat enni megerőltető (mire megcsinálom a kaját egy csomó idő elmegy vele, sokkal egyszerűbb csak ülni a seggemen és nem enni semmit szerintem)

Ezért vagyok kíváncsi, hogy mitől van ez a falásroham, tehát pontosan mi játszódik le ilyenkor és miért nem tudtok leállni vele.

2012. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Régen nekem is falásrohamaim voltak. Egy szó, amivel tudnám jellemezni: megszokás. Nagyon rossz volt. :|
2012. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!