Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szörnyű voltam?

Nagyon szörnyű voltam?

Figyelt kérdés

- 1 croissant, előre csomagolt bolti, valami karamellás krémmel

- kalács amit én 150 kcalnak tippelek

- 1 csokitojás kb. 6-7 cm magas

- 2 pohár multivitamin juice, cukros :(

- 1 db kifli (ez 150 kcal)

- 2 db Bounty (2 X 2 db) de csak mert az első bountyspapírral nyertem

- anyum sütijéből (2 fajta) ezt 450-nek tippelem... az egyik ilyen tejszínes-citromos-babapiskótás, ebből 1 szelet, a másik teasütemény volt (száraz fajta), kis korong alakú ezek uristen :( Mennyi lehetett?


Jesszus bele se akarok gondolni...


összesen hány kcal lehetett?

1500-1800 körül számoltam, szerintetek? (a bountynál 1 csomagban van 270 kcal, két csomag így 540 :(:(


2012. ápr. 10. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Nagyon tele vagyok :(

Na, szóval többen írtátok, hogy húsvétkor nem kell tiltani semmit, meg sóvárogni. Hanem pl. válasszunk ki 1-1 sütit de csak 1 fajtát, amiből veszünk, nem az összesből, és csak 1 szeletet.


De így is többet ettem, egyáltalán nem volt fogyis a menüm húsvétkor, bár ott tojás is volt, sonka stb szal fehérje nemcsak ch, és cukor...


de folytatni akartam a fogyim!!! és nem ment ma :( nagyon aggódom, mert oké, hogy húsvét de az már elmúlt... és az ünnepek alatt nem sportoltam, ráadásul nyelvvizsgázom így most alapból kevesebb az időm (1 hét és nyelvvizsga:( mit tegyek??

ez kb mennyi kcal volt?

2012. ápr. 10. 15:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is max 1800kcal. De mennyi a fogyókúrás kalóriamennyiséged? Mert ha pl 1400-1500, amit mások állítanak, hogy az a jó, akkor ezzel az evéseddel semmit nem rontottál, ez csak egy nap volt. Ettől nem fogsz rögtön visszahízni. :)
2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de legalább az egyik bountys papírral nyertél:) szívem, nem vagyunk mi lelkitársak:)

szerintem olyan 1800 kalória..holnap vissza fogod magad és 1-2 napon belül behozod ezt a kis bűnözést:)

2012. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem a napokban mindenki ilyesmit művelt. :D
2012. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nyugodj meg, ha ez nem minden nap fordul elő és nem este 8-kor, akkor nem leszel 100 kg-os :D
2012. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyszer-egyszer bele férnek ilyen napok, csak ne csinálj belőle rendszert.

2012. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi, jön a vizsga izgulsz, most voltak az ünnepek, megkívántad, jól esett és kész

ennyi, semmit nem számít

én tegnap bezabáltam 8 szelet sonkát csak reggelire

na és? megkívántam, de ma ugyanúgy folytatom, no para, kell ilyen is, egy egy nap nem számít sőt én azt mondom hogy kell is, ki tudja mit hoz a holnap, élvezd az életet és ne ezen rágódj, holnap eszel teljes értékű gabonát, húst, tojást, zöldséget, gyümölcsöt ennyi

(az élvezd az életet nem arra értettem hogy zabálj zabálj, hanem arra hoigy ilyen felesleges!! dolgokon ne rágódj/aggódj, holnap visszafogod magad, hétvégéig sikerül majd hétvégén egyél egy túrórudit vagy valamit és így nem leszel kiéhezve és nem lesz zaba

ennyi..

2012. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egész nap nagyon ügyes voltam, aztán most hazajöttem, és megettem egy májkrémes kiflit, három kis Milka "szaloncukrot" és egy almát. :P
2012. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem a kalóriamennyisége a lényeg!!! ha cukrot eszel akkkor hízol, kész.. menj el futni és sétálni meg biciklizni..
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!