Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen sokszor...

Normális, hogy ilyen sokszor megáll a fogyás?

Figyelt kérdés

Kb. két és fél hónapja fogyózom. Nem koplalva, nem csodadiétával, normálisan. Annyi, hogy elhagytam a köretet a husik mellől, és csak reggel eszem teljeskiörlésűt. Sok zöldség, gyümölcs. Hetente 3-4x elliptikusozom 60 percet. Egyszer már megállt úgy 3 kg után, elég sok időre. Aztán megint megindult, akkor ment le még 5. De most megint megállt már több, mint egy hete. Pedig ugyanúgy csinálok mindent. Próbáltam még ennél is többet sportolni, de egyszerűen több időt már nem tudok rá szánni. Mit változhatott? Mit változtassak? Már a koplalás is eszembe jutott, úgy elkeseredtem!

Köszi előre is!


2009. jún. 18. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

két és fél hónap alattolyan 5-10 kiló közötti az ideálisan leadható súly. Ha ennél többet adnál le akkor már az lenne a gynús. De én mindig azt mondom, hogy nem cask a súly számít, hanem a zsír-izom arány is, ugyanis az utóbbit könnyebblebontani, a mérleg akkor is kevesebbet mutat, de nem előnyös, mert sz*rul fogsz kinézni ha nincs rajtad semmi izom.

guglizd ki: body.builder.hu alapismeretek

ja és ha koplalsz akkor izmot fogsz bontani. Törvényszerű, hogyha izmot bontasz akkor zsírt nem. Döntsd el hogy ezt akarod-e, szerintem érdemesebb zsírból fogyni és nem izomból..

2009. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad lány vagy e, de ha igen, akkor ez, hogy egy hete nem fogytál a menstruációval is összefüggésben lehet. Ilyenkor a szervezet vizet tárol, ezért előfordulhat, hogy nem mozdul a mérleg nyelve. Ne legyél türelmetlen, ne aggódj, ha nem folyamatos a fogyás. A lényeg, hogy csinálj mindent úgy, ahogy eddig és akkro el fogod érni a célod. Az eddigi eredmény szuper és belefér egy kis ingadozás. Szal nyugi és kitartást!
2009. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Igen, lány vagyok. És pont most volt meg, lehet, hogy akkor azért. Csak olyan elkeserítő, hogy ilyen sokszor megáll. Elsőnek: nem fogytam irreálisan sokat, a két és fél hónap alatt 8 kg ment, ami szerintem jó. De még megpróbálok kitartani, csak főleg sport közben érzem, hogy mi a fenének izzadok itt, ha nem látom a változást, és egyre nehezebben veszem rá magam a sportra.
2009. jún. 18. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:

A második vagyok ismét.

Esetleg nem tudom, hogy méred e magad centibe is. Úgy értem derék, csípő stb körbe. Sokszor több eredményt mutat mint a súly! :)

Segíthet a kitartásban. :)

2009. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sport előtt egy fél-egyórával 2000mg Scitec Liquid Carni-X.

Ez csak egy kis plusz, nem csoda de besegít. Másfajta zsírégető szerben ne gondolkozz ez a legjobb.

Meg egykis technikai help:

[link]

2009. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, pont én is azt mondtam hogy amit fogytál (8kg) az reális és nem túl sok és nem is kevés. Nem kell magad túl gyakran méregetni és akkor nem fogsz ezeken a pár kilókon aggódni.sőt, ha sportolsz az is lehet hogy kilóra nem fogysz, mert 1) fogy a zsír, 2) nő az izom. Erre hiszik az elmebetegek h a zsír izommá alakul, persze nem, mert egymástól lényegében függetlenül ez a két féle szövet. Tehát még akkor sem kell elkeseredni ha a kiló nem megy lejjebb, csak a tükröt figyeld.
2009. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer. Nem adom fel. Pont most edzettem egy órát!:) Igazából centiben nem mértem meg magam, mert úgy is látom, hogy karcsúsodom-e. Az is a gond, hogy amióta nem mozdul a mérleg, nem is látom, hogy ment volna le. Remélem megindul. Csak az a baj, hogy agyamban már megint bekattant vmi, és tudattalanul is keveset ettem már ma is, nem akarom, hogy koplalásig fajuljak. Eddig nem álltam sűrűn mérlegre, csak amióta megállt, azóta nézem mindennap.
2009. jún. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!