Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Norbi...

Mi a véleményetek a Norbi modszerröl? Hatásos?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve egy nyár alatt több mint 10 kilót fogytam az Update módszerrel (az más dolog hogy később ellustultam, és visszaszedtem egy csomót...:). Ha mindig betartod, és még mozogsz is mellé, tutira hatásos lesz.
2009. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A módszer elég jó, csak sokba kerül. Szerintem az első hónapban egyél update termékeket, később pedig próbáld meg te magad elkészíteni. (Értelemszerűen cukor és zsiradék nélkül.) Rengeteg alternatíva létezik. Mellé a Rubint Rékás videók nagyon hatásosak. Főleg az Add önmagad 3!

Egyébként helyes táplálkozással (= reggel gyümölcs, könnyű szénhidrát, tízórai gyümölcs, ebéd sovány hús+zöldség, vacsora saláta vagy valami könnyű étel) +rendszeres tornával, testmozgással szépen egyenletesen le lehet fogyni.

2009. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Norbis izé nem csodaszer..

Annak is csak az az alapja, hogy kevesebbet eszel, többet mozogsz.. a legtöbb Norbi termék pedig átverés :) Nekünk is van olyan termékünk, ami ugyan azon a gyártósoron ugyan úgy készül, csak az egyik Norbis zacskóba megy a másik meg nem abba :D

2009. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért lenne drága?Én "saját" alapanyagból dolgozom,csak az időre figyelek...erről ennyit...

2009. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Igazad van. Ez nem egy csoda! Ez csak EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD!

Napi ötszöri étkezés(igen,egy-egy alkalommal tényleg kevesebbet eszel, ahelyett hogy kétszer tömöd magad degeszre. Mindent lehet enni(ez benne a legjobb.nem olyan mint egy diéta), csak meg van szabva mikor. És a mozgás az meg természetesen kell. Ha fogyni akarsz, ha nem....

2010. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!