Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom és mozgok mégis...

Diétázom és mozgok mégis híztam 3 kg-t ezalatt Miért?

Figyelt kérdés

Feb végén kezdtem el diétázni ( kizártam a fehér kenyeret, tésztákat az étrendemből és a cukros ételeket) Nagy ritkán kéthetente egyszer ha megengedek magamnak egy kis szelet sütit. És hetente kétszer járok spinning edzésre ami nagyon intenzív. 65 kg-ről indultam mikor még el se kezdetem most meg a lemondások és az edzőtermi izzadások után felszedtem 3 kg-ot! :( Nagyon elvagyok keseredve nem tudom miért van ez. Ma oda jutottam hogy elgondolkodtam a különböző fogyasztógyógyszerek elkezdéséről mert ha a diéta és mozgás nem hat akkor nem tudom mit tudnék még megtenni a siker érdekében. :(


L/24


2012. ápr. 12. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Ne keseredj el, fel a fejjel!


Ne állj mérlegre egy darabig, hanem szépen fogj egy centit és mérd le csípődet, derekadat, combodat. Írd fel egy papírra és tedd el. Majd folytasd tovább a mozgást, mehetne heti 3x is. Majd vedd elő 1 hónap múlva a centidet és mérd le magad ismét. :)

Előfordul, hogy ha valaki sokáig nem sportol, akkor az első hetekben kicsit megvastagszanak, bedurranak az izmai. De aggodalomra semmi ok, szép feszes leszel, nem löttyedt :) Kitartást!

2012. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mantis religiosa ***** válasza:
42%

Aggodalomra semmi ok! Sima fizika az egész. Az izomszövet jóval sűrűbb mint a zsírszövet. Amikor edzesz, a zsírszövetből izomszövet lesz ami nehezebb. Egy éve csinálom én is, 5 kilóval nehezebb vagyok, de mindenki szerint kisportoltabb az alakom.


A különböző szereket meg hagyd a fenébe, később nagyon visszaüthetnek a mellékhatásaik!

2012. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék izmosodni szimplán fogyni és úgy hallottam, hogy a spinning az a combon és fenéken lévő felesleget hatékonyan eltünteti.. Nem akarom hogy a zsír izommá alakuljon.. vékonyodni szeretnék. Ezek szerint akkor lehet nem a megfelelő sportot választottam?
2012. ápr. 12. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Számold a kalóriákat ...ha nincs energia -nincs hizás. Számitsd ki a kaloria.hu-n a napi szükségletedet.:)

Nekem bevált és ha sok kalóriát viszek be de sportolok, akkor kicsit hízok,persze izmot,de ha kevesebbet és sportolok, (de nem túl keveset!)akkor fogyok

2012. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsírszövetből nem lesz izom... csak az izom fejlődéséhez használódik el a zsír. Fogyásnál a testzsírszázalékot kell nézni.
2012. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ahogy már leírták előttem.

Én csak azért írok, mert én is ebben a helyzetben voltam. Nekiálltam kevesebbet enni, törekedtem a minőségi táplálkozásra és elkezdtem sportolni. Két hét alatt híztam két kilót. Én is elkeseredtem, de kitartóan folytattam és azóta megindultak a kilók lefelé. Ne add fel, le fognak menni azok a kilók.

Ja igen én is centiztem, ezért sem adtam fel, mert a centi csökkent.

2012. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!