Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpelyhet hogy ehetek/készith...

Zabpelyhet hogy ehetek/készithetek el diétásan?

Figyelt kérdés
Ez igy elég értelmetlen kérdés,tudom.De annyi féle képpen írják a zabpelyhet.
2012. ápr. 13. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csinálsz belőle zabkását oszt összekevered amivel akarod:D joghurt, túró, fehérjepor bármi, vagy fahéj-alma
2012. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam az 'alaprecept' a zabpehely+tej, be a mikróba, és kész a zabkása. Ezt szoktam variálni különböző dolgokkal.

Szoktam natúran enni, néha mézet teszek bele, néha fahéjat, néha almát eszem hozzá, vagy más gyümölcsöt teszek bele, ritkán kókuszt vagy kukoricapelyhet szórok bele, de előfordul, hogy 1-2 kocka étcsokit, pár szem diót apróra török és elkeverem benne.


Az a lényeg, hogy cukrot ne tegyél bele és a tej lehetőleg zsírszegény legyen.


Szerintem natúran is finom, de ha feltuningolod, akkor még laktatóbb! :)

2012. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elküldöm az én kedvencemet is:

-kis pohár joghurt (csökkentett zsírtartalmú)

-1 almát lereszelek

-30g zabpehely

-folyékony édesítő, fahéj


Most, hogy diétázom én ezt szoktam enni ha édesre vagyok éhes (nem olyan mint a csokitorta, de legalább édes...:-)

2012. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én variációim:

1. Édesen 1,5-2 dl tejjel főzök ki 30 g zabpelyhet és amit teszek bele: kakaópor (1 kiskanál),mazsola (2-3 kiskanál),eper,fahéjas reszelt alma (1 evőkanál),keserűmandula aroma (fél kiskanál),rumaroma (fél kiskanál),joghurt/kefir (100-175 g),méz (1 kiskanál),villával összetört banán,narancs


2. Sósan 1,5-2 dl vízben,sóval-borssal főzök ki 30 g zabpelyhet és teszek bele: füstölt sonka (20-30 g),gépsonka (50 g),reszelt sajt (20-25 g)

2012. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!