Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kb mennyit fogyhat...

Szerintetek kb mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés

-naponta 15 perc kardio

-naponta 20-30 perc futás, pár hasizom

-nem eszem se csokit, se sütit, se semmi édességet(egyszerű mindennapos étrenddel)

Kb. mennyit tudnék leadni 4 hét alatt?



2012. ápr. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit. Ez így szar. A fogyásnak egyetlen egy nagy titka van, méghozzá: "Ne egyél!" Ennyi, és 2 hét alatt lefogysz minimum 10 kilót.
2012. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első baromságot ír. A hízásnak is egy titka van: 2 hétig nem enni, utána meg rázabálni.


Viszont fogyni nem nagyon fogsz, csak nem hízol tovább. Bár attól függ, milyen és mennyi az a mindennapos étrend.

2012. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Reggeli: zabpehely, vagy műzliszelet

Ebéd: egyszerű porleves, + spenót/sült hús/saláta stb.

Uzsi: gyümölcs

Vacsi: hidegtál, felvágott

Ez általában az étrendem.

Amúgy 15/L

2012. ápr. 15. 23:06
 4/7 igen nemm válasza:

Az elsőnek külön gratulálok az értelmes hozzászólásért.

Először is még jobban oda kellene figyelni a táplálkozásra. Tudom nehéz, de legnagyobb súlya annak van, tehát nagyban meghatároz. Írtad a felvágottat, na azt el lehet felejteni. A neten/újságokban található fogyókúra, az az a "nem eszem" egy hatalmas baromság. A testnek tápanyagra van szüksége, ha azt megvonod tőle, józan ésszel si kitalálható hogy egészségtelen...

A kardio azt jelenti, hogy erős intenzitású, tehát a futás is az.

Olvasgass a diétás étrendekről, próbáld követni + a kardio és hamar meglesz az eredménye. Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 igen nemm válasza:
Még egy dolog: a hasizom gyakorlatoktól nem fogsz fogyni, csak a zsír alatt fog növekedni az izom. Tehát hiába csinál valaki 1millió felülést egy nap nem fog lefogyni...
2012. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, tényleg segítettél:)
2012. ápr. 16. 22:03
 7/7 anonim válasza:
Én egy hónap alatt leadtam 2,5 kilót, de hozzáteszem nem volt nagy feleslegem csak a modellkedés miatt kellett, szóval ezzel az eddzéssel akár több is lemehet amit én csináltam. Mondjuk én csak lábra eddzettem mivel onnan kellett leadnom, de a következőket csináltam naponta/2 naponta: 20 perc ilyen fekvős bicikli, 20 perc spinning, 10 perc lépcsőzőgép, 15-20 perc futás, és néha még volt 10 perc elliptikus tréner is. Ezenkívül én nagyon ritkán eszem kenyeret mivel nem szeretem, édességet heti egyszer kb ettem (najó néha bűnöztem és többször is:D ) viszont rengeteg gyömülcsöt és zöldséget eszem. Remélem tudtam segíteni:)
2012. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!