Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Szeretnem,...

Mit csinaljak? Szeretnem, hogy fogyjon a hasam de ha fogyokurazok akkor az arcom nagyon lefogyik es csak utanna kezd a hasam is fogyni.

Figyelt kérdés
Mit csinaljak , hogy a hasam fogyjon?? (bocs halyesiras vagy ekezet miatt)

2012. ápr. 14. 11:09
 1/2 anonim válasza:
szerintem be kell vállalni.én is ugyanígy halogattam,csak én a ciciktől nem akartam megszabadulni.aztán szép lassan rájöttem,hogy valamit be kell áldozni.nem lett nagyon gáz az eredmény,szerintem neked se lesz az.az a baj a fogyással,hogy sose onnan megy le először a felesleg,ahonnan kellene.de hát valamit valamiért. :)
2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
sajnos ez az emberi test hátránya, célirányosan lehet izmot edzeni, és testrész méretet növelni izomzatilag, de sajna zsírvesztésnél ezt nem tudjuk kivitelezni, globálisan fog fogyni a testedről a zsír, ahol sok van onnét megy le lekésőbb, ez sajnos így van és el kell fogadni.
2012. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!