Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez engem felháborít! Titeket nem?

Ez engem felháborít! Titeket nem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem én ezt. Valahogy az emberek el vannak egy kicsit tévedve a számokkal, nem?


Sok kérdést olvasok itt, s sokan írnak, hogy sokat ettek. Erre meg én például azt várnám, hogy minimum 4 tábla Tibicsokit bevágott. S akkor mit ír???? Megevett 4 szem meggyet. Hát kösz szépen...ez aztán "nagy" bűnözés.


Nem tudom, hogy milyen világban élnek az emberek. Én pl amikor bűnözök, az akkor nem dekát, hanem kilószámot jelent. Ha elcseszek egy napot, akkor az minimum fél KILÓ sütemény 5 tábla milkával megspékelve, vagy akkor bevágok egyszerre (450 g) egy egész NUTELLÁT. Szóval ezt én bűnözésnek nevezem. Lehet, hogy én vagyok eltévedve, de számomra a fél zsemle meg a 2 szem meggy az lófing.


Akkor normális esetben mit esznek ezek az emberek "amikor nem bűnöznek"? Hungarocellt?


A másik dolog meg, amikor pl lányokkal találkozom és (látom rajtuk, hogy 3 cm-rel alacsonyabbak mint én) megkérdezem (ha ilyenekről témázunk) hogy hány cm magasak, akkor erre 177-180 cm-t mondanak...


teljesen kész vagyok ettől. Minden egyes ilyen dolog után, amikor hazamegyek, akkor szinte már mérnöki pontossággal mérem le magam, hogy akkor most én vagyok ennyire eltévedve vagy sem: 170 cm magas vagyok. Hogy lehet valaki 177 cm magas, ha fél fejjel alacsonyabb, mint én?!?!


S ezt kb. minden 2. lány eljátssza velem...


A másik meg: itt a fogyókúrás oldalon ahogy nézem a velem egyen magas lányok 55-50 kilósak és 47es combjuk van.


Az utcán amikor meg megyek, akkor nagyon sok kövér embert látok, hatalmas csülkökkel, "mellékvesével", diszkókban szintén, pubokban szintén.


Hol vannak ezek a lányok akkor?


(tudom, hogy nem egész Magyarország a GYIK-en van, de akkor is...)


mennyire lehet hinni az embereknek?


Ha itt beírom az adatomat (170/66) akkor nagyon kövér vagyok másokhoz képest. Az utcán meg "átlagos" vagyok.


Hogy van ez??



2012. ápr. 16. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

neked teljesen reálisak a meglátásaid, bólogatva olvastam írásod:)

Az fiatal lányok szeretik magukat hülyíteni és ámítani, vágyálmuk van, szeretnének olyan magasak lenni.

Én már nem írnám ki a paramétereimet ,mert bizony én a csülkös, mellékvesés csajokhoz tartozom, de én vállalom, hogy nem pár szem rizsszemmel bűnözöm, hanem úgy mint te, bizony tekintélyes mennyiséggel. De nem panaszkodom.

2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

Előbb kolléganőm sápitozott hogy hétvégén hízókúrának megfelelő mennyiséget megevett.Erre kiderült hogy 2 szelet süti,pohár kóla,ebédnél kistányér befőtt volt a bűn:D

Inkább nem is mondtam hogy a hétvége nekem is nassolós volt,de nekem nagyim fél tepsi zsiros túrós sütijét,fél liter jégkrémet,és 3 megmaradt bocicsokis nyuszit jelentett a rendes kaja mellett :D

172 centihez vagyok 65 kiló,és a hungarocel ehetetlen...

2012. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanettől kapok hülyét én is. Nem létezik, hogy ennyi anorexiás ember legyen a GYIK-en! Mert ugye aki 3 szem meggyet vagy egy fél zsemlét bűnözésnek tart, azzal már komoly gond van. És nagyon bírom, hogy itt mindenki 50 kg és fogyni akar, és napi több órát sportol. Na persze! Az utcára ezek szerint nem járnak ki, mert elvétve látni csak vékonyka embert.
2012. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is idegesít hogy állandoan valami olyan van hogy: bunoztem,ez most mennyi kaloria? Kozbe még 1 almával tobbet ettek :/ .Ez olyan logika amit soha nem fogok felfogni !
2012. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az idegesít, hogy sokan azt írják, hogy egyáltalán ne együnk cukros dolgokat, és ők azok akiknek egy kocka csoki egy héten már bűnözés. Meg az is amikor írják, hogy a tojásnak csak a fehérjét eszik meg és a sárgáját meg kidobják... Ja, meg a sok üres teás. Most komolyan, mi lesz ha teszek egy kis kanál mézet meg egy kis kanál citromlevet a teába?
2012. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tetszik az írásod, és teljesen jogos a felháborodásod.

Szerintem is nagyon sok itt a ferdítés egy-két lány részéről, de hiába tudnak másokat így ismeretlenül/személytelenül becsapni, mert saját magukat nem tudják, és ez a legsza*abb érzés.

Belenéz a tükörbe, és nem egy 178/60 kg-os lány néz rá vissza, hanem mondjuk egy 170/75.

Itt a GYIK-en hiába 50 kg-os sportember, aki a tükörből néz rá vissza, az nem az.

Na megyek és erre súlyzózom is egyet. :)

2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor azt olvasom bűnözött, mert megevett +1 almát és hasonlók, inkább nem is írok rá semmit.


Én is szoktam "bűnözni", bár én nem hívom annak. Tegnap ESTE 1 bigmac szendvicset és egy kiskrumplit ettem meg. 4 hónapja nem ettem, de tegnap ünnepeltünk, és így is a napi kalóriámba benne voltam.

2012. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!