Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó eredménynek számít?

Ez jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés
November elején kezdtem el a diétát, életmódváltást, akkor 69 kiló voltam, most 58 (168-9 cm magas vagyok és nő), centikben 5-6 ment le (ez jónak számít?) Mostmár abbahagytam, a kalóriákra és az egészséges táplálkozásra figyelek, minden nap 1-2 órát mozgok (elliptikus tréner, futás, torna mindenre, súlyzókkal is) Szerintetek így jól csinálom? mostmár elégedett vagyok az alakommal, és a súlytartással küzdök :) jó eredmény?
2012. ápr. 19. 12:23
 1/2 anonim válasza:

Ez nagyon szuper eredmény eredmény!

Én is ilyen magas vagyok, és 58 szeretnék lenni. De én most 75 vagyok:(

A centi honnan jött le? (Remélem nem a magasságodból:) ) De ilyen sokat edzettél eddig is, akkor a zsír egy nagy része izommá alakult biztosan. Szerintem ennyi mozgás mellett nem fogsz hízni.

2012. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)


derékból és csípőből ment le 6 cm, combból 5cm, mellből és karból 2 cm (amit nem is bánok mer a karom így is vékony, a mellem meg most pont jó :P )


nem edzettem ennyit mindig, eleinte fél órákat, főleg Rubint Rékáztam, majd vettem egy ell. trénert, azt tekertem fél-1 órákat, és mióta súlyt tartani akarok azóta kicsit többet edzek, de sokkal több kedvvel és energiával is (nyilván a több evés miatt :)... nagyon remélem, hogy meg tudom tartani ezt a súlyt és hogy még nyárig formásodok egy kicsit, de ha nem az se baj, csak ne hízzak :)

2012. ápr. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!