Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok leggyorsabba...

Mennyit fogytatok leggyorsabban es mennyi ido alatt? Nem erdekel hogy egeszseges -e, a lenyeg hogy lefogyjak. Surgos. Eletem szerelme vegre randira hivott.

Figyelt kérdés
nem erdekel a hulye komentar,hogy ha szeret igy szeret..stb...meg hogy a gyors fogyastol rancos leszek,megnyulik a bor.visszajon..stb.neem erdekel!
2012. ápr. 19. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nyáron fogytam betegség miatt 3 hét alatt 10 kg-ot, de szörnyen néztem ki, a hasamon összeráncolódott a bőr, a cickóim szinte eltűntek, a karomon lógott a bőr, rossz volt magamra nézni. Alig vártam, hogy visszahízzam.

Ne akarj hirtelen fogyni, egyél fele annyit, mint eddig, 6 után ne egyél már semmit, semmi nasi, és mozogj sokat, ha lassan fogysz nem lesz "hulla" kinézeted.

2012. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
BOCS,NEM 50 KG!CSAK 5:)))
2012. ápr. 19. 16:38
 13/19 anonim ***** válasza:
5 kiló??? Te jól vagy?? Bocs de akkor csak miatta akarsz lefogyni és nem magad miatt!! Ha magad miatt akarnál, akkor nem enne ilyen időkorlát, meg hasonlók...
2012. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
"enne" helyett *lenne :)
2012. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Nem túl kevés a magasságomhoz, ugyanis nekem világ életemben valamiért nagyon alacsony a súlyom a kinézetemhez képest... Kb. nincsenek csontjaim, vagy nem tudom. De, amikor 63 kiló voltam, olyan 70-nek néztem ki, és most a 46-47-el nézek ki úgy, hogy mindenki 50-52-nek tippelne. Nem tudom, miért alacsonyabb a súlyom, mint másoknak, de nekem ehhez képest kell mindig figyelnem a kinézetemet. Én most vagyok elégedett, egyáltalán nem túl sovány. De tény, hogy többet fogyni nem szeretnék, csak ezt megtartani.

Amúgy 26 éves vagyok.


És 10 nap alatt 5 kiló sajnos elég lehetetlennek hangzik. :( Egy, max. két kiló lehetséges szerintem egészségesen ennyi idő alatt.

2012. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10 nap alatt nehezen menne az 5 kg, mert úgy hogy szinte semmit nem ettem, fogytam le, de csak a második héten indult meg a fogyás, bár akkor ijesztő gyorsan, naponta 1 kg lement.
2012. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
koszi!aranyosak vagytok mindannyian!azert szurkoljatok,megirom,h lement e...igen,miatta akarok fogyni,meg magam miatt.nem szeretem ha hurka van a hasamon!
2012. ápr. 19. 16:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert!
2012. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1kg zsír 7000 kalória. Neked alapanyagcseréd+ kis mozgás legyen összesen 2300 kcal.Na most ha 10 napig nem eszel (ami lehetetlen) akkor az 23000 kcal. Az is kb csak 3kg 10 nap alatt,de ha semmit! Nem ennél... Ja és az a 3kg se zsírból menne le mind hanem kb 1kg menne le zsírból.
2012. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!