Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így híni fogok, vagy fogyni?

így híni fogok, vagy fogyni?

Figyelt kérdés

a helyzet az, h még suliba járok, és szinte minden nap ugyan ez a menet: reggeli: 1 kakaóscsiga cappucsinóval, tízórai: alma, vagy banán, vagy vmilyen gyümölcs.(ha néha ehető a sulis akkor +1 kis kenyér, v ilyesmi)

ebéd: sulis koszt, hol megeszem, hol nem, de nem sok

uzsonna, vacsora: amikor hazaérek otthon jól bekajálok, vacsorára már nem sokmindent eszek..de amikor hazaérek akkor igen. Na most ettől fogyok, vagy hízok inkább?


2012. ápr. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt te tudod, hogy ettől eddig híztál vagy fogytál? Ha nem változtatsz semmin, akkor ugyan úgy lesz,mint eddig volt.
2012. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy hízni, vagy fogyni fogsz nem tudom, de egy biztos, ez nagyon egészségtelen!!

És a mozgás? Azzal mi van?

2012. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hízol
2012. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől hízni nem fogsz, az biztos, mert ahhoz több kéne. De nem is egészséges.
2012. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát a mozgás kétnaponta tesi óra, + foci, meg tömegsport..egy héten ennyi. ja, meg a suliba+vissza napi 2km..otthon már nem nagyon szoktam sportolni, meg nagyon időm sincsen.. Tudom, hogy egészségtelen, de nem tudom hogy hogyan tudnék változtatni rajta, amig suli van, addig nem fogok tudni "kiegyensúlyozottan" enni azthiszem
2012. ápr. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!