Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat eszek, mit tegyek?

Túl sokat eszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általában minden nap 1500 kalóriát viszek be, mellé mozgok is, szóval mondhatni tökéletes lenne... DE rengetegszer ha megállok a hűtő előtt, meglátom a zacskó csokis müzlit, vagy éppen egy 20 dkg pick szalámit, és helyben felfalom. Ezek után is MINDIG éhes vagyok!!! volt olyan,hogy annyira éhes voltam, hogy megettem egy nap 2300 kalóriát, de még akkor is korgott a gyomrom meg éhes voltam...

Mit lehet ilyenkor tenni? Valami természetes étvágycsökkentő, figyelemelterelő, vagy valami?


Nem tudom, lehet az is, hogy nálam ez ilyen pótcselekedet, de egyszerűen megőrjít... És nem csodálkozom, hogy a mérleg egy dekával se mutat kevesebbet...



2012. ápr. 20. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Étkezések között igyál paradicsomlevet, engem az mindig eltelít. Persze nem olyat, ami csak fényképről látott paradicsomot, hanem 100% tartalmút. Én mondjuk magam készítem. Vagy ami nekem nagyon elvette az étvágyamat az a Mecsek teának a fogyi teája volt. De azért azt nem ajánlom, én is abba hagytam, mert folyton émelyegtem tőle. Sportolj sokat. Van, hogy vacsora előtt letekerek 20 km-t pluszban és utána már nem vagyok éhes, a tervezett helyett negyed annyit eszek. De lehet, hogy a folytonos éhség valami hiányt jelez a szervezetedben. Akkor arra kellene rájönni, hogy mit csinálsz rosszul a diétádban. Eszel mindenből elegendő mennyiséget? Tehát minden étel csoportból?
2012. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igyál sok folyadékot rostost, és ne legyen tele minden fajta finomságokkal a hűtőd annak én sem tudnék nemet mondani inkább minden nap menj boltba ha teheted és csak annyit vegyél hogy 1-2 evészetre legyen elég.Mert ha nincs mit enni akkor nem eszel. Ne legyen a fejedben hogy diétáznod kell mert annál jobban csak éhes leszel, vedd úgy hogy ez hétköznapi dolog. Én sosem akkor fogyok mikor eltervezem hanem csak feltűnik jé vékonyabb a combom mint múltkor volt.Elég kicsi a kitartási akarat erőm, én már szültem és most 165 cm magas és 65 kg körül vagyok de mellem semmi seggem meg akkora nagy a combommal együtt hogy csuda nagy, könnyű a csontozatom és hájas vagyok még 2 kiló és lefolyok a székről. Ideális test tömeg az 52 kiló lenne amiben jól érezném magam , én is neki álltam diétázni .Le kell fogynom ha jól akarom magam érezni,és ha nem akarom hogy összeérjen a combom.
2012. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha rádjön a falásroham tegyél fel magadnak ilyen kérdéseket: "Biztos, hgoy ezt akarom?Nem fogom megbánni, mikor a mérlegre állok?Ez segít elérnem a célom?"

Vagy a hűtőre cetlizd ki ezeket.Estleg egy vékony,egészéges és mellé egy kövér nő képét rakd ki.Akkor talán meg tudod állni. :)

2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!